price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ayam dan Daging Adabi

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 5.50

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.50
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.95
3 kedai1 kedai pada harga ini
RM 5.50Biasa RM 6.30RM 6.95

Termurah berhampiran Pasaraya Econsave Jasin

3 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.50-2% · 1T
456789Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.505.499.0012
28 Sep 20266.505.499.0012
21 Sep 20266.404.909.0012
14 Sep 20266.305.497.3011
7 Sep 20266.655.499.0012
24 Ogo 20266.405.499.0012
17 Ogo 20266.405.499.0024
10 Ogo 20266.404.799.0012
3 Ogo 20266.404.909.0012
27 Jul 20266.405.497.3010
20 Jul 20266.404.599.0010
13 Jul 20266.505.499.009
6 Jul 20266.404.999.0010
29 Jun 20266.404.999.0010
22 Jun 20266.505.499.0010
15 Jun 20266.505.499.0010
8 Jun 20266.505.499.0011
1 Jun 20266.505.499.0010
25 Mei 20266.805.499.0011
18 Mei 20266.805.499.0011
11 Mei 20266.805.499.0011
4 Mei 20266.805.499.0011
27 Apr 20266.655.499.0012
20 Apr 20266.655.499.0012
13 Apr 20266.655.499.0012
6 Apr 20266.655.497.3010
30 Mac 20266.805.499.0011
16 Mac 20266.655.499.0012
9 Mac 20266.655.499.0012
2 Mac 20266.655.499.0012
23 Feb 20266.655.499.0012
9 Feb 20266.655.499.0024
26 Jan 20266.655.499.0024
19 Jan 20266.655.499.0012
12 Jan 20266.655.499.0012
5 Jan 20266.505.409.0012
22 Dis 20256.505.409.0012
15 Dis 20256.505.409.0012
8 Dis 20256.505.409.0012
1 Dis 20256.505.409.0012
24 Nov 20256.505.409.0012
17 Nov 20256.505.409.0011
10 Nov 20256.505.409.0011
3 Nov 20256.505.409.0011
27 Okt 20256.505.407.3011
13 Okt 20256.655.499.0024
Semua jenis kedaiPasar mini 2Pasar raya 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
Hanya 3 kedai dalam 5 km.
  1. 11Pasaraya Econsave JasinTermurahPasar raya·0 m3 hari lalu· Jasin Shopping Centre, 2982, Jalan Melaka, Pusat Bandar Baru, 77000 Jasin, MelakaRM 5.50/ 250 g-13% berbanding biasa
  2. 22338 Tiga Tiga Lapan Mini MarketPasar mini·2.8 km3 hari lalu· No. 30, 32 Jalan Saujana Permai 1, Taman Saujana Permai, 75450 Bukit Katil, MelakaRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  3. 33Syed Family MartPasar mini·3.7 km3 hari lalu· 60, Jalan Saujana 1/1, Taman Saujana, 75450 MelakaRM 6.95/ 250 g+10% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.