price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ayam dan Daging Adabi

250 g

RM 6.35 biasa · dari RM 5.55

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.55
Biasa
RM 6.35
Tertinggi
RM 6.90
6 kedai1 kedai pada harga ini
RM 5.55Biasa RM 6.35RM 6.90

Termurah berhampiran Pasar Koperasi Guar Chempedak

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.50+0% · 1T
5.005.506.006.507.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.505.556.907
28 Sep 20266.505.556.907
21 Sep 20266.505.556.907
14 Sep 20266.505.556.907
7 Sep 20266.505.556.907
24 Ogo 20266.505.556.9014
17 Ogo 20266.505.556.907
10 Ogo 20266.505.556.907
3 Ogo 20266.505.556.907
27 Jul 20266.505.556.907
20 Jul 20266.505.556.907
13 Jul 20266.405.556.906
6 Jul 20266.505.556.907
29 Jun 20266.505.556.907
22 Jun 20266.505.556.907
15 Jun 20266.505.556.907
8 Jun 20266.505.556.907
1 Jun 20266.505.556.907
25 Mei 20266.505.556.907
18 Mei 20266.505.556.907
11 Mei 20266.505.556.907
4 Mei 20266.505.556.907
27 Apr 20266.505.556.907
20 Apr 20266.505.556.907
13 Apr 20266.505.556.907
6 Apr 20266.505.556.907
30 Mac 20266.505.556.907
16 Mac 20266.505.556.907
9 Mac 20266.505.556.907
2 Mac 20266.505.556.907
23 Feb 20266.505.556.907
9 Feb 20266.505.556.9014
26 Jan 20266.505.556.9014
19 Jan 20266.505.556.907
12 Jan 20266.505.556.907
5 Jan 20266.505.556.907
22 Dis 20256.506.306.906
15 Dis 20256.506.306.906
8 Dis 20256.506.306.906
1 Dis 20256.506.306.906
24 Nov 20256.506.306.906
17 Nov 20256.506.306.906
10 Nov 20256.506.306.906
3 Nov 20256.506.306.906
27 Okt 20256.506.306.906
13 Okt 20256.506.306.9012

6 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar mini 5Pasar raya 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Longwan Guar ChempedakTermurahPasar raya·270 m3 hari lalu· NO.1, Kompleks Perniagaan Guar Utama, Jalan Guar Utama, 08800 Guar Chempedak, KedahRM 5.55/ 250 g-13% berbanding biasa
  2. 22Pasaraya Karnival (Jerai) Sdn. Bhd.Pasar mini·5.0 km3 hari lalu· No. 42E, Bangunan UTC, Jalan Raya, 08300 Gurun, KedahRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  3. 33Perniagaan Pak Tori Sdn. BhdPasar mini·9.5 km3 hari lalu· No 10 & 11, Persiaran Mahsuri, Taman Mahsuri, Sungai Limau Dalam, Yan, KedahRM 6.30/ 250 g-1% berbanding biasa
  4. 44Ban Eng HuatPasar mini·~4.7 kmLokasi anggaran3 hari lalu· 312-B, Simpang Pasir Jeniang, Gurun Kedah Darul AmanRM 6.40/ 250 g+1% berbanding biasa
  5. 55Belida Mart EnterprisePasar mini·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· GM 3047, Mukim Sala Besar, Batu 18, Guar Chempedak, Gurun KedahRM 6.50/ 250 g+2% berbanding biasa
  6. 66MCM Utara TradingPasar mini·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 97A, Jalan Alor Star, Pekan Guar, Guar Chempedak, Kedah Darul AmanRM 6.90/ 250 g+9% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.