price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ayam dan Daging Adabi

250 g

RM 6.35 biasa · dari RM 4.90

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 4.90
Biasa
RM 6.35
Tertinggi
RM 6.50
7 kedai1 kedai pada harga ini
RM 4.90Biasa RM 6.35RM 6.50

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.50+3% · 1T
4.505.005.506.006.507.007.508.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.504.906.8036
28 Sep 20266.255.496.8038
21 Sep 20266.204.506.8030
14 Sep 20266.204.906.8033
7 Sep 20266.285.298.0032
24 Ogo 20266.204.908.0062
17 Ogo 20266.204.908.0033
10 Ogo 20266.284.908.0032
3 Ogo 20266.204.906.8030
27 Jul 20266.255.506.8032
20 Jul 20266.205.506.8033
13 Jul 20266.205.508.0033
6 Jul 20266.205.508.0033
29 Jun 20266.205.508.0033
22 Jun 20266.255.508.0036
15 Jun 20266.355.508.0029
8 Jun 20266.335.508.0030
1 Jun 20266.205.508.0032
25 Mei 20266.204.908.0033
18 Mei 20266.204.908.0034
11 Mei 20266.204.906.8034
4 Mei 20266.205.506.8034
27 Apr 20266.204.806.8030
20 Apr 20266.255.506.6032
13 Apr 20266.295.506.5533
6 Apr 20266.205.496.7533
30 Mac 20266.055.496.8034
16 Mac 20266.204.856.8032
9 Mac 20266.204.906.8027
2 Mac 20266.205.496.8029
23 Feb 20266.295.506.7529
9 Feb 20266.305.506.8068
26 Jan 20266.285.506.8066
19 Jan 20266.305.506.7632
12 Jan 20266.355.506.7634
5 Jan 20266.425.606.8034
22 Dis 20256.354.906.8035
15 Dis 20256.355.606.8031
8 Dis 20256.305.606.8036
1 Dis 20255.995.606.8037
24 Nov 20256.105.606.8037
17 Nov 20256.305.606.8037
10 Nov 20256.355.606.8038
3 Nov 20256.355.456.8038
27 Okt 20256.305.456.8037
13 Okt 20256.305.496.8075

Termurah berhampiran Pasar Besar Ipoh

7 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiKedai runcit 2Pasar raya 2Pasar basah 1Pasar raya besar 1Pasar mini 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Econsave JelapangTermurahPasar raya·1.4 km3 hari lalu· No 2, Jalan Jelapang 1, JelapangRM 4.90/ 250 g-23% berbanding biasa
  2. 2
2
Billion JelapangPasar raya·3.1 km3 hari lalu· No 2, Jalan Pusat Perniagaan Silibin 2, Pusat Perniagaan Silibin, Jalan Jelapang, 30100 Ipoh Perak
RM 5.49/ 250 g-14% berbanding biasa
  • 3399 Speedmart TasekPasar mini·4.4 km3 hari lalu· Jalan Tawas Baru 1, Taman Tasek DamaiRM 5.90/ 250 g-7% berbanding biasa
  • 44Mydin Meru RayaPasar raya besar·3.6 km3 hari lalu· PT 229142, Jalan Meru Bestari B2, Bandar Meru Raya, 30020 Ipoh PerakRM 6.35/ 250 g±0% berbanding biasa
  • 55Pasar Besar IpohPasar basah·0 m3 hari lalu· Jalan Laksamana, Taman Jubilee, 30300 Ipoh, PerakRM 6.50/ 250 g+2% berbanding biasa
  • 66Save Mini Market TasekKedai runcit·4.0 km3 hari lalu· No, 769, Jalan Tasek, Medan Tasek, 31400 Ipoh, PerakRM 6.50/ 250 g+2% berbanding biasa
  • 77Save Mini Market Taman JatiKedai runcit·4.8 km3 hari lalu· Jalan Besar, Taman Jati JelapangRM 6.50/ 250 g+2% berbanding biasa
  • Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.