price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ayam dan Daging Adabi

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 4.90

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 4.90
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.80
19 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.30+5% · 1T
4.505.005.506.006.507.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.304.906.8019
28 Sep 20266.294.906.8018
21 Sep 20266.204.906.8021
14 Sep 20266.304.906.7019
7 Sep 20266.305.506.8019
24 Ogo 20266.305.506.7537
17 Ogo 20266.255.506.7520
10 Ogo 20266.204.906.7519
3 Ogo 20266.285.706.7520
27 Jul 20266.255.556.8020
20 Jul 20266.305.556.8019
13 Jul 20266.255.706.8020
6 Jul 20266.205.506.8020
29 Jun 20266.255.506.8020
22 Jun 20266.205.506.8020
15 Jun 20266.205.506.8020
8 Jun 20266.205.706.8017
1 Jun 20266.205.506.8020
25 Mei 20266.204.906.8020
18 Mei 20266.204.906.8020
11 Mei 20266.205.706.8017
4 Mei 20266.205.506.8016
27 Apr 20266.205.506.8019
20 Apr 20266.205.506.8019
13 Apr 20266.205.506.8019
6 Apr 20266.205.496.8016
30 Mac 20266.105.506.8018
16 Mac 20266.204.856.8020
9 Mac 20266.204.906.7520
2 Mac 20266.205.506.8019
23 Feb 20266.205.706.8017
9 Feb 20266.205.506.8041
26 Jan 20266.205.906.8038
19 Jan 20266.205.606.8020
12 Jan 20266.255.606.8020
5 Jan 20266.255.606.7020
22 Dis 20256.005.656.7517
15 Dis 20256.255.606.5016
8 Dis 20256.305.656.5013
1 Dis 20255.995.606.5017
24 Nov 20256.155.606.7518
17 Nov 20256.155.606.7518
10 Nov 20255.995.606.7519
3 Nov 20256.325.606.7518
27 Okt 20255.995.596.7519
13 Okt 20256.005.296.7539
RM 4.90Biasa RM 6.30RM 6.80

Termurah berhampiran Pasar Awam Teluk Intan

19 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiKedai runcit 6Pasar raya 5Pasar mini 5Pasar basah 2Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Pasaraya Econsave LangkapTermurahPasar raya·~560 mLokasi anggaran3 hari lalu· A-11A, Jalan Chui Chaktaman Sri Langkap, 36700 Langkap PerakRM 4.90/ 250 g-22% berbanding biasa
  2. 2
2
Lotuss Store Teluk IntanPasar raya besar·1.6 km3 hari lalu· PT 5017, Rapid Mall Seri Intan, Jalan Changkat Jong, 36000 Teluk Intan, Perak
RM 5.55/ 250 g-12% berbanding biasa
  • 3399 Speedmart Bandar BaruPasar mini·~1.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 132 & 134 (G), Jalan Intan 5, Bandar Baru Teluk IntanRM 5.90/ 250 g-6% berbanding biasa
  • 4499 Speedmart Taman IntanovaPasar mini·~1.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· 99 Speedmart Sdn Bhd, No 1 (G), Persiaran Intanova, Taman Intanova, Teluk IntanRM 5.90/ 250 g-6% berbanding biasa
  • 55Aadhi EnterpriseKedai runcit·~560 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 5, Taman Intan Jaya, Jalan ManggisRM 6.00/ 250 g-5% berbanding biasa
  • 66Heng Teik ChanKedai runcit·~560 mLokasi anggaran3 hari lalu· 1g, Jalan Putra, Pusat Penjaja PutraRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  • 7799 Speed MartPasar mini·570 m3 hari lalu· 99 Speedmart Sdn bhd(519537-x)(1816) PK Pekan Baru Teluk Intan, NO.20 & 21 (G) Lorong 1 Pekan Baru, 36000 Teluk Intan, PerakRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  • 8899 Speedmart Jalan PasarPasar mini·~1.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· 99 Speedmart Sdn Bhd, No 91&93 (G), Crystal Gulf Business Centre, Jalan Pasar, Teluk IntanRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  • 99Segi Cash & Carry Sdn BhdPasar raya·3.0 km3 hari lalu· No 68-G, 69-G, 70-G, 71-G & 72-G, Persiaran Melor 2, Taman Melor 3, Jalan Sungai ManikRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  • 1010Pasaraya I-KeepKedai runcit·590 m3 hari lalu· Koperasi Orang Melayu Kerajaan (Skomk) Perak Berhad, Lot 2, 4 & 6, Bangunan Skomk, Jalan MahkotaRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  • 1111The Store Teluk IntanPasar raya·390 m3 hari lalu· Teluk Intan Branch, 775, Jalan Ah Cheong, 36000 Teluk Intan, Perak Darul RidzuanRM 6.33/ 250 g±0% berbanding biasa
  • 121279 Fresh Mart Sdn BhdKedai runcit·~560 mLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 2526, Taman RodRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  • 1313Pasar Awam LangkapPasar basah·~560 mLokasi anggaran3 hari lalu· Jalan Besar Langkap, 36700 Teluk Intan, Perak Darul RidzuanRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  • 1414Ti Fresh MarketKedai runcit·~560 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 22, 23, 24, 25 Bawah, Lorong 1, Pekan BaruRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  • 1515Fresh Grocer PltKedai runcit·~560 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 3104-C, Jalan Kampar, LangkapRM 6.70/ 250 g+6% berbanding biasa
  • 1616Kedai Serbaneka PerkasaPasar mini·4.2 km3 hari lalu· No 33, Jalan Perkasa 1, Taman Perkasa, Jalan Pdang TembakRM 6.70/ 250 g+6% berbanding biasa
  • 1717TF Value Mart Jln MaharajalelaPasar raya·~1.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 925, KM 3, Jalan Maharajalela, 36000 Teluk Intan, PerakRM 6.75/ 250 g+7% berbanding biasa
  • 1818TF Value Mart Taman MelorPasar raya·3.0 km3 hari lalu· PT No. 25581, 3, Jalan Sungai Manik, 36000 Teluk Intan, Perak, Taman MelorRM 6.75/ 250 g+7% berbanding biasa
  • 1919Pasar Awam Teluk IntanPasar basah·0 m3 hari lalu· Jalan Wong Saik Hong, 36000 Teluk Intan, PerakRM 6.80/ 250 g+8% berbanding biasa
  • Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.