price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ayam dan Daging Adabi

250 g

RM 6.35 biasa · dari RM 5.89

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.89
Biasa
RM 6.35
Tertinggi
RM 6.85
8 kedai1 kedai pada harga ini
RM 5.89Biasa RM 6.35RM 6.85

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.33-3% · 1T
5.005.506.006.507.007.50Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.335.896.9011
28 Sep 20266.335.907.3011
21 Sep 20266.335.907.3011
14 Sep 20266.335.907.3011
7 Sep 20266.425.907.3010
24 Ogo 20266.425.907.3020
17 Ogo 20266.505.907.3010
10 Ogo 20266.505.907.3010
3 Ogo 20266.505.907.309
27 Jul 20266.505.907.309
20 Jul 20266.335.906.909
13 Jul 20266.506.007.309
6 Jul 20266.506.007.309
29 Jun 20266.305.696.9010
22 Jun 20266.305.696.9010
15 Jun 20266.505.907.3010
8 Jun 20266.505.907.3010
1 Jun 20266.105.896.809
25 Mei 20266.335.896.9011
11 Mei 20266.505.907.3022
4 Mei 20266.505.907.3011
27 Apr 20266.225.896.9010
20 Apr 20266.225.896.9010
13 Apr 20266.335.896.909
6 Apr 20266.555.907.308
30 Mac 20266.655.907.3010
16 Mac 20266.555.907.3010
9 Mac 20266.505.906.909
2 Mac 20266.606.007.309
23 Feb 20266.506.007.309
9 Feb 20266.506.007.3018
26 Jan 20266.476.007.3016
19 Jan 20266.506.007.309
12 Jan 20266.506.007.309
5 Jan 20266.506.007.309
22 Dis 20256.506.007.309
15 Dis 20256.506.007.309
8 Dis 20256.426.007.308
1 Dis 20256.175.996.808
24 Nov 20256.175.996.908
17 Nov 20256.556.007.3010
10 Nov 20256.556.007.3010
3 Nov 20256.505.907.3011
27 Okt 20256.505.907.3011
13 Okt 20256.505.297.3022

Termurah berhampiran Giant Superstore Kangar

8 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 4Pasar mini 2Kedai runcit 1Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Giant Superstore KangarTermurahPasar raya besar·0 m3 hari lalu· PT 4819, Taman Putra Utama, Jalan Raja Syed Alwi, 01000 Kangar, PerlisRM 5.89/ 250 g-7% berbanding biasa
  2. 2299 Speedmart PauhPasar mini·3.2 km3 hari lalu· (3411) PL Medan Universiti, No 74 & 75, Jln Mu 1, Medan UniversitiRM 5.90/ 250 g-7% berbanding biasa
  3. 33Borong Din As Cash & Carry (Jejawi)Pasar raya·~4.1 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 28, 30, 32 Jalan Jejawi Sematang, JejawiRM 5.90/ 250 g-7% berbanding biasa
  4. 44Pasaraya Taman Sri WangPasar mini·1.3 km3 hari lalu· No. 137-E, Tok Naya, 02600 Arau, PerlisRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  5. 55Pasaraya Borong DinPasar raya·920 m3 hari lalu· KM.11, Jalan Padang Besar, 02400 Beseri, PerlisRM 6.50/ 250 g+2% berbanding biasa
  6. 66Wan SuriatiKedai runcit·1.3 km3 hari lalu· NO.34, Taman Sri Intan, 02600 Arau, PerlisRM 6.50/ 250 g+2% berbanding biasa
  7. 77Pasaraya Maju AhammadPasar raya·4.5 km3 hari lalu· No. 1, 3 & 5, Taman Permata, 02500 Mata Ayer, PerlisRM 6.80/ 250 g+7% berbanding biasa
  8. 88Pasaraya C-MartPasar raya·890 m3 hari lalu· Lot 3968, Kompleks Arau, 02600 Arau, PerlisRM 6.85/ 250 g+8% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.