price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ayam dan Daging Adabi

250 g

RM 6.35 biasa · dari RM 5.55

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.55
Biasa
RM 6.35
Tertinggi
RM 7.30
8 kedai1 kedai pada harga ini
RM 5.55Biasa RM 6.35RM 7.30

Termurah berhampiran 99 Speed Mart Sdn Bhd

8 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 3Pasar raya besar 3Pasar basah 1Pasar mini 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Tesco Extra Ara DamansaraTermurahPasar raya besar·1.7 km3 hari lalu· 2, Jalan PJU 1A/3, Ara Damansara, 47301 Petaling Jaya, SelangorRM 5.55/ 250 g-13% berbanding biasa
  2. 22Giant Hypermarket Kota DamansaraPasar raya besar·4.7 km3 hari lalu· No 16, Jalan PJU 5/1, Kota Damansara, PJU 5, 47810 Petaling JayaRM 5.89/ 250 g-7% berbanding biasa
  3. 3399 Speed Mart Sdn BhdPasar mini·0 m3 hari lalu· A-G-3A & A-G-5, Blok A, No 2, Jalan PJU 1A/41B, Pusat Dagangan NZX, Ara Jaya, 47301 Petaling JayaRM 5.90/ 250 g-7% berbanding biasa
  4. 44Segi Fresh Ara DamansaraPasar raya·100 m3 hari lalu· J-G-06, J-G-07, J-G-08, Blok J, No 2 Jalan PJU 1A/41B, Pusat Dagangan NZX, Ara Damansara, 47310 Petaling JayaRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  5. 55Hero Market Kelana JayaPasar raya·1.4 km3 hari lalu· 119, Jalan SS 6/12, SS6, 47301 Petaling Jaya, SelangorRM 6.50/ 250 g+2% berbanding biasa
  6. 66Pasar Meru KlangPasar basah·4.1 km3 hari lalu· Jalan Meru Klang, 40150 Klang, SelangorRM 6.50/ 250 g+2% berbanding biasa
  7. 77AEON Big Subang JayaPasar raya besar·3.5 km3 hari lalu· No 3 Jalan SS16/1, 47500 Subang Jaya, Selangor Darul EhsanRM 6.55/ 250 g+3% berbanding biasa
  8. 88Giant Supermarket Kelana JayaPasar raya·1.4 km3 hari lalu· Jalan SS 6/3, Pusat Bandar Kelana Jaya, 47301 Petaling Jaya, SelangorRM 7.30/ 250 g+15% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.30-3% · 1T
345678Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.305.557.3015
28 Sep 20266.504.997.3017
21 Sep 20266.704.997.3018
14 Sep 20266.704.997.3018
7 Sep 20266.704.997.3018
24 Ogo 20266.503.997.3035
17 Ogo 20266.503.997.3017
10 Ogo 20266.503.997.3017
3 Ogo 20266.503.997.3016
27 Jul 20266.503.997.3017
20 Jul 20266.503.997.3017
13 Jul 20266.503.997.3017
6 Jul 20266.503.997.3017
29 Jun 20266.504.797.3017
22 Jun 20266.404.997.3016
15 Jun 20266.505.707.3016
8 Jun 20266.504.997.3016
1 Jun 20266.705.097.3016
25 Mei 20266.255.097.3016
18 Mei 20266.705.697.3016
11 Mei 20266.503.897.3017
4 Mei 20266.503.897.3017
27 Apr 20266.504.807.3017
20 Apr 20266.404.807.3016
13 Apr 20266.354.807.3016
6 Apr 20266.404.807.3016
30 Mac 20266.604.807.3016
16 Mac 20266.904.807.3015
9 Mac 20266.304.807.3015
2 Mac 20266.904.997.3015
23 Feb 20266.504.987.3018
9 Feb 20266.905.707.3035
26 Jan 20266.504.887.3033
19 Jan 20266.505.707.3017
12 Jan 20266.705.957.3016
5 Jan 20266.505.297.3017
22 Dis 20256.505.607.9916
15 Dis 20256.905.607.9915
8 Dis 20256.905.607.9914
1 Dis 20256.504.997.9915
24 Nov 20256.705.397.9916
17 Nov 20256.705.397.9916
10 Nov 20256.505.397.9917
3 Nov 20256.505.597.9917
27 Okt 20256.505.597.3017
13 Okt 20256.505.597.3035