price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ikan Adabi

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 4.95

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 4.95
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 7.00
13 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.50+0% · 1T
4.505.005.506.006.507.007.50Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.504.957.0021
28 Sep 20266.504.997.0021
21 Sep 20266.504.907.0021
14 Sep 20266.504.907.3021
7 Sep 20266.504.997.3021
24 Ogo 20266.635.507.3042
17 Ogo 20266.505.507.0021
10 Ogo 20266.504.907.0021
3 Ogo 20266.504.906.9519
27 Jul 20266.755.507.0021
20 Jul 20266.785.507.0020
13 Jul 20266.805.507.0019
6 Jul 20266.505.207.0019
29 Jun 20266.505.207.0020
22 Jun 20266.505.207.0021
15 Jun 20266.505.207.0019
8 Jun 20266.505.207.0021
1 Jun 20266.505.207.0021
25 Mei 20266.505.207.0020
18 Mei 20266.434.907.0020
11 Mei 20266.504.906.9519
4 Mei 20266.505.206.9520
27 Apr 20266.635.207.0020
20 Apr 20266.505.207.0020
13 Apr 20266.505.207.0020
6 Apr 20266.635.197.0020
30 Mac 20266.504.856.9520
16 Mac 20266.504.856.9520
9 Mac 20266.504.856.9519
2 Mac 20266.505.506.9521
23 Feb 20266.505.506.9520
9 Feb 20266.505.606.9542
26 Jan 20266.595.607.0041
19 Jan 20266.635.607.0020
12 Jan 20266.755.997.0019
5 Jan 20266.505.607.0020
22 Dis 20256.504.907.0019
15 Dis 20256.505.607.0017
8 Dis 20256.505.607.0020
1 Dis 20256.505.607.0021
24 Nov 20256.505.607.0020
17 Nov 20256.505.607.0021
10 Nov 20256.505.607.0019
3 Nov 20256.504.997.0019
27 Okt 20256.504.997.0018
13 Okt 20256.505.607.0042
RM 4.95Biasa RM 6.30RM 7.00

Termurah berhampiran Pasar Besar Seremban

13 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 6Pasar raya besar 3Pasar basah 2Pasar mini 2
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Pasaraya Econsave Forest HeightTermurahPasar raya·4.7 km3 hari lalu· Lot PT 20987 & PT 20988., Seremban Forest Height, 70450 Seremban, Negeri SembilanRM 4.95/ 250 g-21% berbanding biasa
  2. 22Tesco Seremban JayaPasar raya besar·2.1 km3 hari lalu· N0 12264, Jalan Seremban Jaya, Taman Seremban Jaya, 70400 Seremban, Negeri SembilanRM 5.99/ 250 g-5% berbanding biasa
  3. 33Big 10 Grocer RahangPasar raya·3.8 km3 hari lalu· Pusat Komersial, 22, Jalan PKBB 2, Bukit BlossomRM 5.99/ 250 g-5% berbanding biasa
  4. 44AEON (Seremban 2)Pasar raya·4.2 km3 hari lalu· 112, Persiaran S2 B1, Seremban 2, 70300 Seremban, Negeri SembilanRM 6.09/ 250 g-3% berbanding biasa
  5. 55Segi Fresh SikamatPasar raya·3.1 km3 hari lalu· 256, Jalan Bkt Coral 11, Taman Bukit Coral, SerembanRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  6. 66Tesco Seremban 2Pasar raya besar·3.1 km3 hari lalu· No. 1, Jln Haruan 2 Bkt Kepayang, 70300 Seremban Negeri SembilanRM 6.29/ 250 g±0% berbanding biasa
  7. 77Family Store SikamatPasar raya·3.5 km3 hari lalu· NO.10-12, Lorong Desa Kiara 2/3, Taman Desa Kiara, 70400 Seremban, Negeri SembilanRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  8. 88Mydin Seremban 2Pasar raya besar·730 m3 hari lalu· Lot 31156, Persiaran S2 B7, Seremban 2, 70300 Seremban, Negeri SembilanRM 6.35/ 250 g+1% berbanding biasa
  9. 99Hup Hin ChanPasar mini·~930 mLokasi anggaran3 hari lalu· 211 & 212, Jalan Labu, Taman Bukit Kepayang, SerembanRM 6.80/ 250 g+8% berbanding biasa
  10. 1010Pasar Mini Sri SegarPasar mini·2.9 km3 hari lalu· 3-G, Jalan Bukit Galena 1, Taman Bukit Galena, SerembanRM 6.80/ 250 g+8% berbanding biasa
  11. 1111Pasar Besar SerembanPasar basah·0 m3 hari lalu· Jln Pasar Besar Seremban 70000, Seremban Negeri SembilanRM 6.90/ 250 g+10% berbanding biasa
  12. 1212Family Store Seremban 2Pasar raya·~930 mLokasi anggaran3 hari lalu· S-Two Family Store Sdn. BHD919-922 J, Alan S2 F23GARDEN Homes Seremban, 27030 Seremban, Negeri SembilanRM 6.90/ 250 g+10% berbanding biasa
  13. 1313Pasar AmpanganPasar basah·2.8 km3 hari lalu· Pasar Awam Ampangan, 70400 Ampangan, Seremban., Negeri SembilanRM 7.00/ 250 g+11% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.