price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ikan Adabi

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 5.90

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.90
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.99
15 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.30+0% · 1T
4.505.005.506.006.507.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.305.906.9917
28 Sep 20266.295.496.9915
21 Sep 20266.336.106.9915
14 Sep 20266.305.696.9917
7 Sep 20266.305.696.9917
24 Ogo 20266.305.696.9935
17 Ogo 20266.336.206.9916
10 Ogo 20266.306.106.9917
3 Ogo 20266.305.696.9918
27 Jul 20266.305.696.9918
20 Jul 20266.325.996.9918
13 Jul 20266.336.106.9917
6 Jul 20266.336.106.9917
29 Jun 20266.326.106.9916
22 Jun 20266.305.996.9917
15 Jun 20266.326.106.9916
8 Jun 20266.306.106.9917
1 Jun 20266.306.106.9915
25 Mei 20266.305.906.9919
18 Mei 20266.305.906.9919
11 Mei 20266.305.906.9918
4 Mei 20266.305.906.9917
27 Apr 20266.305.906.9917
20 Apr 20266.305.906.9918
13 Apr 20266.305.906.9918
6 Apr 20266.305.906.9917
30 Mac 20266.305.906.9917
16 Mac 20266.304.856.9918
9 Mac 20266.305.906.9918
2 Mac 20266.305.906.9918
23 Feb 20266.305.906.9917
9 Feb 20266.305.907.0035
26 Jan 20266.305.996.9934
19 Jan 20266.306.106.9917
12 Jan 20266.306.106.9917
5 Jan 20266.306.106.9915
22 Dis 20256.305.906.9916
15 Dis 20256.305.906.9917
8 Dis 20256.305.906.9916
1 Dis 20256.295.906.9917
24 Nov 20256.295.696.9917
17 Nov 20256.295.696.9916
10 Nov 20256.305.906.9916
3 Nov 20256.305.906.9916
27 Okt 20256.305.906.9917
13 Okt 20256.305.296.9933
RM 5.90Biasa RM 6.30RM 6.99

Termurah berhampiran C-Mart Alor Setar

15 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 7Pasar raya besar 4Pasar mini 2Kedai runcit 2
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Pasaraya Borong Din (Mergong)TermurahPasar raya·4.0 km3 hari lalu· 01-207, Persiaran Bandar Baru Mergong, Taman Bandar Baru, Alor Setar, KedahRM 5.90/ 250 g-6% berbanding biasa
  2. 22Lotuss Store (Tesco Mergong)Pasar raya besar·5.0 km3 hari lalu· No 1, Lebuhraya Sultanah Bahiyah, 05150 Alor Setar, KedahRM 5.99/ 250 g-5% berbanding biasa
  3. 33Pasaraya Ekonomi SCHPasar mini·1.7 km3 hari lalu· No 61, 62, 63, 64 & 65, Batu 2 Jalan Langgar, 05460 Alor Star, KedahRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  4. 44Ho Huat Mini MarketKedai runcit·3.0 km3 hari lalu· No 46, Taman Johan Fasa 2, Jalan Kuala Kedah, 06600 Alor Star, KedahRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  5. 55Pasaraya Bang Chik MajuKedai runcit·3.0 km3 hari lalu· Lrg Peremba 1, Taman Anggerik, Alor Setar, KedahRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  6. 66Lotuss Store (Tesco Stargate)Pasar raya besar·4.4 km3 hari lalu· No 1, Susuran Stargate, 05400 Alor Setar, Kedah., Lebuhraya Sultanah BahiyahRM 6.29/ 250 g±0% berbanding biasa
  7. 77Pasaraya Pak ToriPasar mini·2.8 km3 hari lalu· 131, Jalan Puyu 13, Taman Sri Puyu, Alor Setar, KedahRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  8. 88Pasaraya Billion (Alor Setar) Sdn BhdPasar raya·3.1 km3 hari lalu· Bangunan Pasar Besar, Jalan Tunku Abdul Rahman, 05050 Alor Setar, KedahRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  9. 99Pacific Star Parade ComplexPasar raya besar·410 m3 hari lalu· Lot 888, Jalan Telok Wanjah, Bandar Alor Setar, 05200 Alor Setar KedahRM 6.33/ 250 g±0% berbanding biasa
  10. 1010Mydin Wholesale Hypermarket Alor SetarPasar raya besar·3.8 km3 hari lalu· No 888, Jalan Alor Mengkudu, Taman Saga, 05400 Alor Setar, KedahRM 6.35/ 250 g+1% berbanding biasa
  11. 1111C-Mart Alor SetarPasar raya·0 m3 hari lalu· Lot 92, Jalan Istana Kuning, 05000 Alor Setar, KedahRM 6.40/ 250 g+2% berbanding biasa
  12. 1212C-Mart, Ampang Business Centre, Alor SetarPasar raya·2.5 km3 hari lalu· Jalan Ampang Jajar, Taman Bahagia, 05050 Alor Setar, Kedah., Alor Setar, KedahRM 6.40/ 250 g+2% berbanding biasa
  13. 1313TF Value Mart Alor SetarPasar raya·2.5 km3 hari lalu· No 1, Jalan Tun Razak, Kompleks Al-BukharyRM 6.75/ 250 g+7% berbanding biasa
  14. 1414Pasaraya FOC Sdn BhdPasar raya·3.0 km3 hari lalu· No.14 B Kompleks Perniagaan Pelangi, Lorong Peremba 1, Alor Setar, KedahRM 6.80/ 250 g+8% berbanding biasa
  15. 1515Kita Fresh and Frozen MartPasar raya·2.9 km3 hari lalu· Persiaran Desa Seraya 2, Desa Seraya, Alor Setar, KedahRM 6.99/ 250 g+11% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.