price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaSusu & barangan bayiMakanan bayi

Heinz Farley Rusks (Pelbagai Perisa)

120 g

RM 9.00 biasa · dari RM 8.47

Saiz & gred
Nestle Cerelac Gandum dan Madu - Kotak225g · RM 9.90Nestle Cerelac Beras - Tin500 g · RM 17.05Milna Biskut Rusk (Pelbagai Perisa)130g · RM 7.95Heinz Farley Rusks (Pelbagai Perisa)120 g · RM 9.00Heinz Apple Puree110 g · RM 7.85
Termurah
RM 8.47
Biasa
RM 9.00
Tertinggi
RM 9.90
9 kedai1 kedai pada harga ini
RM 8.47Biasa RM 9.00

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 9.00+0% · 1T
7.508.008.509.009.5010.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20269.008.479.505
28 Sep 20269.008.479.505
21 Sep 20269.008.479.505
14 Sep 20269.008.479.505
7 Sep 20269.008.479.505
24 Ogo 20269.008.479.5010
17 Ogo 20269.008.479.054
10 Ogo 20269.009.009.053
3 Ogo 20269.009.009.053
27 Jul 20269.009.009.053
20 Jul 20269.009.009.053
13 Jul 20269.009.009.053
6 Jul 20269.009.009.053
29 Jun 20269.008.479.054
22 Jun 20269.008.479.054
15 Jun 20269.008.479.054
8 Jun 20269.008.479.054
1 Jun 20269.008.479.055
25 Mei 20269.008.479.505
18 Mei 20269.008.479.505
11 Mei 20269.008.479.505
4 Mei 20269.008.479.505
27 Apr 20269.008.479.505
20 Apr 20269.008.479.505
13 Apr 20269.008.479.505
6 Apr 20269.007.999.505
30 Mac 20269.007.999.505
16 Mac 20269.007.999.505
9 Mac 20269.007.999.505
2 Mac 20268.747.999.054
23 Feb 20268.747.999.054
9 Feb 20268.757.999.0512
26 Jan 20269.007.999.0510
19 Jan 20268.767.999.054
12 Jan 20269.007.999.055
5 Jan 20268.747.999.054
22 Dis 20258.337.999.004
15 Dis 20258.477.999.505
8 Dis 20259.007.999.505
1 Dis 20259.037.999.504
24 Nov 20259.007.999.505
17 Nov 20259.037.999.506
10 Nov 20259.037.999.506
3 Nov 20259.038.479.506
27 Okt 20259.008.479.055
13 Okt 20259.008.479.0510
RM 9.90

Termurah berhampiran AEON Maxvalu the Prime (Sphere Bangsar South)

9 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11AEON (Mid Valley)TermurahPasar raya·1.4 km3 hari lalu· 1st FLOOR, UNIT AT3, MID VALLEY MEGAMALL, MID VALLEY CITY, LINGKARAN SYED PUTRARM 8.47/ 120 g-6% berbanding biasa
  2. 22AEON Maxvalu the Prime (Sphere Bangsar South)Pasar raya·0 m3 hari lalu· LG-1A & 1B, Level Lower Ground, the Sphere, NO.1, Avenue 1, Bangsar South, NO.8, Jalan KerinchiRM 9.00/ 120 g±0% berbanding biasa
  3. 33Jaya Grocer (the Gardens Mid Valley)Pasar raya·1.2 km3 hari lalu· Lot LG 229, Lower Ground Floor, the Gardens Mall, Mid Valley City, Lingkaran Syed PutraRM 9.00/ 120 g±0% berbanding biasa
  4. 44Jaya Grocer (Pearl Shopping Galery)Pasar raya·2.9 km3 hari lalu· Lot G10 (Ground Floor), Pearl Point Shopping Gallery, No 2A, Jalan Sepadu, Off Jalan Klang LamaRM 9.00/ 120 g±0% berbanding biasa
  5. 55NSK Trade City (Kuchai Lama)Pasar raya·3.8 km3 hari lalu· Basement 2, Pusat Perdagangan Kuchai, NO.2, Jalan 1/127, Off Jalan Kuchai LamaRM 9.00/ 120 g±0% berbanding biasa
  6. 66Village Grocer (Bangsar Village)Pasar raya·2.1 km3 hari lalu· G1, Ground Floor, Bangsar Village, NO.2, Jalan Telawi 1, Bangsar BaruRM 9.05/ 120 g+1% berbanding biasa
  7. 77Checkers Cash & Carry (Tmn Sri Sentosa)Pasar raya·4.7 km3 hari lalu· Lot 29-42 & 29-45, Jalan Sri Sentosa 8, Taman Sri Sentosa, Off Jalan Klang LamaRM 9.50/ 120 g+6% berbanding biasa
  8. 88Star Grocer Sdn BhdPasar raya·4.8 km3 hari lalu· No 2, Jalan 20/16 Paramount Garden, 46300 Petaling JayaRM 9.50/ 120 g+6% berbanding biasa
  9. 99De Market (KNL Market Sdn Bhd)Pasar raya·2.1 km3 hari lalu· 1ST Floor, Podium Block, Faber Towers, Jalan Desa Bahagia, Taman DesaRM 9.90/ 120 g+10% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.