price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaSusu & barangan bayiMakanan bayi

Heinz Farley Rusks (Pelbagai Perisa)

120 g

RM 9.00 biasa · dari RM 8.50

Saiz & gred
Nestle Cerelac Gandum dan Madu - Kotak225g · RM 9.90Nestle Cerelac Beras - Tin500 g · RM 17.05Milna Biskut Rusk (Pelbagai Perisa)130g · RM 7.95Heinz Farley Rusks (Pelbagai Perisa)120 g · RM 9.00Heinz Apple Puree110 g · RM 7.85
Termurah
RM 8.50
Biasa
RM 9.00
Tertinggi
RM 9.90
9 kedai2 kedai pada harga ini
RM 8.50Biasa RM 9.00

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 9.00+1% · 1T
6.507.007.508.008.509.009.5010.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20269.008.509.909
28 Sep 20269.008.509.387
21 Sep 20269.008.509.386
14 Sep 20269.008.509.386
7 Sep 20269.008.509.386
24 Ogo 20269.008.509.3811
17 Ogo 20269.008.509.385
10 Ogo 20269.007.999.385
3 Ogo 20269.007.999.385
27 Jul 20269.008.509.385
20 Jul 20269.008.509.385
13 Jul 20269.009.009.383
6 Jul 20269.009.009.383
29 Jun 20269.009.009.383
22 Jun 20269.199.009.384
15 Jun 20269.008.509.385
8 Jun 20269.008.509.385
1 Jun 20269.006.999.385
25 Mei 20268.956.999.386
18 Mei 20268.958.499.386
11 Mei 20268.908.499.385
4 Mei 20268.908.499.385
27 Apr 20269.008.509.385
20 Apr 20269.008.509.385
13 Apr 20269.008.509.385
6 Apr 20269.008.509.385
30 Mac 20268.708.499.386
16 Mac 20268.707.999.386
9 Mac 20268.908.509.385
2 Mac 20268.908.509.387
23 Feb 20268.708.509.386
9 Feb 20268.508.199.3814
26 Jan 20268.508.199.3814
19 Jan 20268.508.199.387
12 Jan 20268.908.509.387
5 Jan 20268.506.999.387
22 Dis 20258.708.509.006
15 Dis 20258.908.509.387
8 Dis 20258.908.509.387
1 Dis 20258.908.509.387
24 Nov 20258.908.509.387
17 Nov 20258.908.509.387
10 Nov 20258.908.509.387
3 Nov 20258.908.509.387
27 Okt 20258.908.509.387
13 Okt 20258.908.509.3814
RM 9.90

Termurah berhampiran 99 Speedmart Kompleks Perniagaan Pelangi

9 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 4Pasar raya besar 3Pasar mini 2
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11C-Mart Alor SetarTermurahPasar raya·180 m3 hari lalu· Lot 92, Jalan Istana Kuning, 05000 Alor Setar, KedahRM 8.50/ 120 g-6% berbanding biasa
  2. 22Pasaraya Billion (Alor Setar) Sdn BhdTermurahPasar raya·2.9 km3 hari lalu· Bangunan Pasar Besar, Jalan Tunku Abdul Rahman, 05050 Alor Setar, KedahRM 8.50/ 120 g-6% berbanding biasa
  3. 33Pasaraya Ekonomi SCHPasar mini·1.9 km3 hari lalu· No 61, 62, 63, 64 & 65, Batu 2 Jalan Langgar, 05460 Alor Star, KedahRM 8.90/ 120 g-1% berbanding biasa
  4. 44C-Mart, Ampang Business Centre, Alor SetarPasar raya·2.3 km3 hari lalu· Jalan Ampang Jajar, Taman Bahagia, 05050 Alor Setar, Kedah., Alor Setar, KedahRM 8.90/ 120 g-1% berbanding biasa
  5. 55TF Value Mart Alor SetarPasar raya·2.6 km3 hari lalu· No 1, Jalan Tun Razak, Kompleks Al-BukharyRM 9.00/ 120 g±0% berbanding biasa
  6. 66Mydin Wholesale Hypermarket Alor SetarPasar raya besar·3.8 km3 hari lalu· No 888, Jalan Alor Mengkudu, Taman Saga, 05400 Alor Setar, KedahRM 9.00/ 120 g±0% berbanding biasa
  7. 77Pacific Star Parade ComplexPasar raya besar·510 m3 hari lalu· Lot 888, Jalan Telok Wanjah, Bandar Alor Setar, 05200 Alor Setar KedahRM 9.38/ 120 g+4% berbanding biasa
  8. 88Pacific Alor Star MallPasar raya besar·4.8 km3 hari lalu· G-888, Ground Floor & 1-888, First Floor, Kawasan Perusahaan Tandop Baru, 05400 Alor Setar, KedahRM 9.38/ 120 g+4% berbanding biasa
  9. 99Al Baik SpeedmartPasar mini·5.1 km3 hari lalu· Hutan Kampung, Jalan Langgar, KedahRM 9.90/ 120 g+10% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.