price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan keringBawang

Bawang Kecil Merah Import (China)

1kg

RM 5.90 biasa · dari RM 2.99

Saiz & gred
Besar Kuning/Holland1kg · RM 4.00Putih Import (China)1kg · RM 9.00Besar Import (India)1kg · RM 4.00Kecil Merah Rose Import (India)1kg · RM 6.90Kecil Merah Biasa Import (India)1kg · RM 4.99Besar Import (China)1kg · RM 3.20Kecil Merah Import (Thailand)1kg · RM 12.00Kecil Merah Import (China)1kg · RM 5.90Besar Import (Pakistan)1kg · RM 3.90Kecil Merah Import (Myanmar)1kg · RM 5.00
Termurah
RM 2.99
Biasa
RM 5.90
Tertinggi
RM 8.00
30 kedai1 kedai pada harga ini
RM 5.00Biasa RM 5.90RM 6.90

Termurah di Seluruh Malaysia

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 5.90+7% · 1T
02468101214Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20265.902.998.0059
5 Okt 20265.903.908.0037
28 Sep 20265.903.008.0043
21 Sep 20265.903.908.50129
14 Sep 20265.903.208.5093
7 Sep 20265.002.198.5067
31 Ogo 20264.003.207.0047
24 Ogo 20265.002.2011.0061
17 Ogo 20264.001.597.0083
10 Ogo 20264.001.597.0080
3 Ogo 20263.291.997.0068
27 Jul 20263.801.907.0058
20 Jul 20264.991.908.0057
13 Jul 20264.991.907.0054
6 Jul 20265.001.908.0066
29 Jun 20265.001.908.5067
22 Jun 20265.001.908.5068
15 Jun 20265.001.908.5049
8 Jun 20265.001.908.5066
1 Jun 20265.001.909.9045
25 Mei 20265.001.908.5056
18 Mei 20265.001.9010.0081
11 Mei 20265.001.7910.9081
4 Mei 20265.001.909.9075
27 Apr 20265.901.909.9057
20 Apr 20266.002.299.9080
13 Apr 20266.001.999.99100
6 Apr 20266.001.999.9979
30 Mac 20266.002.8013.0096
23 Mac 20265.991.9913.0092
16 Mac 20265.001.9913.0064
9 Mac 20265.002.2915.00141
2 Mac 20266.991.9913.50189
23 Feb 20266.282.2915.00173
16 Feb 20265.002.4014.0097
9 Feb 20266.991.9914.00175
2 Feb 20266.001.9913.90144
26 Jan 20267.901.9915.00142
19 Jan 20267.001.9915.00145
12 Jan 20265.901.9914.99139
5 Jan 20265.902.4913.90138
29 Dis 20255.901.9913.90145
22 Dis 20255.902.299.99139
15 Dis 20255.902.299.99136
8 Dis 20255.902.509.90146
1 Dis 20255.902.499.90148
24 Nov 20255.901.999.90171
17 Nov 20255.901.9910.00164
10 Nov 20255.001.9910.00159
3 Nov 20255.901.9910.00157
27 Okt 20255.001.697.50178
20 Okt 20255.501.695.90124
13 Okt 20255.502.496.00161
30 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas
Semua jenis kedaiPasar raya 17Pasar basah 6Pasar mini 5Kedai runcit 2
  1. 11Pasar Mini SnofaPasar mini·Gombak, Selangor3 hari lalu· SH 29, Taman Greenwood, 68100 Batu Caves, SelangorRM 5.00/ 1kg-15% berbanding biasa
  2. 22Nusantara Freshmart Sdn. Bhd.Pasar mini·Bera, Pahangsemalam· No. 1 & 3, Jalamn Chengal Indah 1, Taman Chengal Indah, Bandar BeraRM 5.99/ 1kg+2% berbanding biasa
  3. 33Pasar Mini RamliPasar mini·Kuala Selangor, Selangor3 hari lalu· No 9, Jalan Ksu 1, Taman Kuala Selangor, 45000 Kuala SelangorRM 6.00/ 1kg+2% berbanding biasa
  4. 44LK Fresh MarketPasar mini·Sabak Bernam, Selangor3 hari lalu· PT 7436 & PT 7437, Jalan Panchang Bedena, 45300 Sungai BesarRM 6.90/ 1kg+17% berbanding biasa
  5. 55Pasaraya Hong HengPasar mini·Kuala Selangor, Selangor3 hari lalu· No 42, 44 Pusat Bandar Tankong Karang, 45500 Tanjong KarangRM 6.90/ 1kg+17% berbanding biasa