price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.10

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.10
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 9.99
15 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.40-1% · 1T
8.008.509.009.5010.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.408.109.9910
28 Sep 20268.408.109.9910
21 Sep 20268.408.109.9910
14 Sep 20268.408.109.9910
7 Sep 20268.458.209.9911
24 Ogo 20268.338.109.9918
17 Ogo 20268.458.109.999
10 Ogo 20268.688.109.998
3 Ogo 20268.688.109.998
27 Jul 20268.358.109.999
20 Jul 20268.408.109.9910
13 Jul 20268.408.109.9910
6 Jul 20268.408.109.9910
29 Jun 20268.408.109.9910
22 Jun 20268.488.109.9912
15 Jun 20268.508.109.9911
8 Jun 20268.458.109.9911
1 Jun 20268.458.109.9911
25 Mei 20268.488.109.9912
18 Mei 20268.408.109.9910
11 Mei 20268.408.109.999
4 Mei 20268.438.109.9910
27 Apr 20268.438.109.9910
20 Apr 20268.458.109.999
13 Apr 20268.408.059.9911
6 Apr 20268.408.109.9910
30 Mac 20268.438.109.9912
16 Mac 20268.408.109.9911
9 Mac 20268.438.109.9912
2 Mac 20268.408.109.9911
23 Feb 20268.358.109.4911
9 Feb 20268.408.109.9920
26 Jan 20268.388.109.9916
19 Jan 20268.408.109.999
12 Jan 20268.438.309.998
5 Jan 20268.438.109.9910
22 Dis 20258.458.109.999
15 Dis 20258.408.109.998
8 Dis 20258.958.109.999
1 Dis 20258.458.109.9911
24 Nov 20258.458.109.9911
17 Nov 20258.458.109.999
10 Nov 20258.438.109.9910
3 Nov 20258.438.109.9912
27 Okt 20258.458.109.9911
13 Okt 20258.458.109.9923
RM 8.10Biasa RM 8.40RM 9.99

Termurah berhampiran Segi Fresh Putrajaya Presint 15

15 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 7Pasar mini 4Pasar raya besar 3Kedai runcit 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11My Hero Hypermarket Presint 3TermurahPasar raya·2.6 km2 hari lalu· LG05-LG08, Lower Ground Floor, NO.1, Jalan Tun Abdul Razak, Presint 3, 62100 PutrajayaRM 8.10/ 1kg-4% berbanding biasa
  2. 22Pasar Mini Darussalam Presint 9Pasar mini·2.5 km2 hari lalu· T.00-.06, Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 Putrajaya, Wilayah Persekutuan., Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 8.30/ 1kg-1% berbanding biasa
  3. 33Pasaraya Darussalam XL Presint 4Pasar mini·3.6 km2 hari lalu· Kompleks Tempat Letak Kereta Bertingkat, Presint 4RM 8.30/ 1kg-1% berbanding biasa
  4. 44AEON IOI Putrajaya StorePasar raya besar·5.1 km2 hari lalu· AEON IOI PUTRAJAYA STORE, Lot 2AT-1&2, IOI City Mall Lebuh IRC, IOI Resort CityRM 8.30/ 1kg-1% berbanding biasa
  5. 55Lotus’s IOI Mall PutrajayaPasar raya besar·4.9 km2 hari lalu· At-1, IOI City Mall Lebuh Irc, IOI Resort City, 62502 PutrajayaRM 8.35/ 1kg-1% berbanding biasa
  6. 66Pasaraya Star Grocer CybersquarePasar raya·3.7 km2 hari lalu· Star Grocer Cybersquare - Cyberjaya, Jalan Teknokrat 6, Cyber 5RM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  7. 77Jaya Grocer D'Pulze CyberjayaPasar raya·4.0 km2 hari lalu· LG, Lingkaran Cyber Point Timur, Cyber 12, 63000 Cyberjaya, SelangorRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  8. 88Ken's GrocerPasar raya·5.2 km2 hari lalu· 01-08, Kenwingston Business Centre, Kenwingston Square Garden, Persiaran Bestari, Cyber 9RM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  9. 99Pasaraya Megah DengkilPasar raya·8.3 km2 hari lalu· 1-11, Jalan Putra 2, Taman Desa Dengkil, 43800 Dengkil, SelangorRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  10. 1010AEON Big AlamandaPasar raya besar·3.3 km2 hari lalu· Lower Ground Floor & Ground Floor, Alamanda Putrajaya Shopping Centre, Presint 1, 62000 PutrajayaRM 8.45/ 1kg+1% berbanding biasa
  11. 1111Village Grocer (Tamarind Square) CyberjayaPasar raya·5.5 km2 hari lalu· VILLAGE GROCER @ TAMARIND SQUARE, 03-01 & 03-01A, Tamarind Square, Persiaran Multimedia, Cyber 10RM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  12. 1212Kedai Runcit Tafaz Maju Presint 9Kedai runcit·410 m2 hari lalu· NO.5, Jalan P9B/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 8.90/ 1kg+6% berbanding biasa
  13. 1313Pasar Mini Asfa Maju Presint 15Pasar mini·2.4 km2 hari lalu· No. 8A (GF-7), Jalan P15H, Resint 15, 62050 PutrajayaRM 8.99/ 1kg+7% berbanding biasa
  14. 1414Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 8Pasar mini·980 m2 hari lalu· (Big Bazaar Retail Sdn. Bhd) NO.23, 24, 25, 26, Bazaar @8, Jalan Seluang P8/7, Presint 8, 62000 PutrajayaRM 9.49/ 1kg+13% berbanding biasa
  15. 1515MBG Fresh MarketPasar raya·3.4 km2 hari lalu· Level UG, Shaftsbury Putrajaya, Jalan Alamanda, Presint 1RM 9.99/ 1kg+19% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.