price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.15

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.15
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 9.50
13 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.50-1% · 1T
8.008.509.009.5010.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.508.159.507
28 Sep 20268.508.159.507
21 Sep 20268.438.159.506
14 Sep 20268.558.209.506
7 Sep 20268.508.159.507
24 Ogo 20268.508.159.5012
17 Ogo 20268.558.159.508
10 Ogo 20268.558.159.508
3 Ogo 20268.608.159.509
27 Jul 20268.558.159.508
20 Jul 20268.558.209.508
13 Jul 20268.558.209.508
6 Jul 20268.558.209.508
29 Jun 20268.558.209.508
22 Jun 20268.558.209.508
15 Jun 20268.608.209.5010
8 Jun 20268.608.209.5010
1 Jun 20268.608.209.5010
25 Mei 20268.608.209.5011
18 Mei 20268.608.209.509
11 Mei 20268.608.209.509
4 Mei 20268.558.209.508
27 Apr 20268.608.209.509
20 Apr 20268.558.209.5010
13 Apr 20268.608.209.5010
6 Apr 20268.608.209.5010
30 Mac 20268.608.209.5010
16 Mac 20268.608.209.509
9 Mac 20268.608.209.5010
2 Mac 20268.608.209.509
23 Feb 20268.608.209.609
9 Feb 20268.608.209.6022
26 Jan 20268.608.209.6022
19 Jan 20268.808.209.6010
12 Jan 20268.608.209.6011
5 Jan 20268.608.209.609
22 Dis 20258.558.209.608
15 Dis 20258.608.209.609
8 Dis 20258.558.209.6010
1 Dis 20258.608.209.609
24 Nov 20258.608.159.609
17 Nov 20258.558.159.608
10 Nov 20258.608.159.609
3 Nov 20258.708.209.608
27 Okt 20258.608.209.609
13 Okt 20258.558.159.6018
RM 8.15Biasa RM 8.40RM 9.50

Termurah berhampiran Pasaraya Saujana

13 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 5Pasar mini 3Pasar basah 2Pasar raya besar 2Kedai runcit 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Tesco Extra Sungai DuaTermurahPasar raya besar·2.7 km3 hari lalu· No. 675, Jalan Sungai Dua, 11700 Pulau PinangRM 8.15/ 1kg-3% berbanding biasa
  2. 2
2
Econsave Paya TerubongPasar raya·5.2 km3 hari lalu· Lebuhraya Thean Theik, Taman Lone Pine
RM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  • 33Tesco Jelutong Pulau PinangPasar raya besar·6.2 km3 hari lalu· No 1, Lebuh Tengku Kudin 1, GeorgetownRM 8.35/ 1kg-1% berbanding biasa
  • 44TF Value Mart Balik PulauPasar raya·7.2 km3 hari lalu· 3, Jalan Sungai Air Putih, Bandar Air Putih, 11000 Balik Pulau, Pulau PinangRM 8.35/ 1kg-1% berbanding biasa
  • 55Sunshine SquarePasar raya·2.0 km3 hari lalu· Sunshine Wholesale Mart Sdn. Bhd., Sunshine Square, Jalan Mayang Pasir, 11950 Bayan Barupulau PinangRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  • 66Sugo Village Karpal SinghPasar raya·2.1 km3 hari lalu· 16, Lebuh Sungai PINANG1, GeorgetownRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  • 77Sunshine FarlimPasar raya·6.7 km3 hari lalu· 294, Jalan Thean Teik, Ayer ItamRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  • 88Econo Express MacallumPasar mini·~8.5 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 42B-G-14, 42B-G-15, 42B-G-16, Macallum Street ChautRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  • 99Pasar Besar Sungai AraPasar basah·1.9 km3 hari lalu· Tingkat Sungai Ara 1, Sungai Ara, 11900 Bayan Lepas, Pulau PinangRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  • 1010Haloo MartKedai runcit·5.3 km3 hari lalu· 7D-01-12, Lebuhraya Thean Teik, Ayer ItamRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  • 1111New Madina MinimarketPasar mini·1.9 km3 hari lalu· 29-12 Golden Triangle, 11900, Bayan Lepas, Pulau PinangRM 8.60/ 1kg+2% berbanding biasa
  • 1212Pasaraya SaujanaPasar mini·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· NO.1-G-1, Sri Relau Complex, Bayan LepasRM 9.20/ 1kg+10% berbanding biasa
  • 1313Pasar Taman Lip SinPasar basah·2.1 km3 hari lalu· Lebuh Nipah, Bayan Lepas, Pulau PinangRM 9.50/ 1kg+13% berbanding biasa
  • Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.