price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.10

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.10
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 9.99
17 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.20-2% · 1T
8.208.408.608.809.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.208.208.406
28 Sep 20268.208.208.405
21 Sep 20268.208.208.405
14 Sep 20268.208.208.406
7 Sep 20268.208.208.407
24 Ogo 20268.208.208.4010
17 Ogo 20268.208.208.405
10 Ogo 20268.208.208.997
3 Ogo 20268.208.208.996
27 Jul 20268.208.208.997
20 Jul 20268.208.208.998
13 Jul 20268.208.208.998
6 Jul 20268.208.208.998
29 Jun 20268.208.208.407
22 Jun 20268.208.208.997
15 Jun 20268.208.208.405
8 Jun 20268.208.208.405
1 Jun 20268.208.208.997
25 Mei 20268.408.208.995
18 Mei 20268.208.208.405
11 Mei 20268.408.208.997
4 Mei 20268.408.208.995
27 Apr 20268.408.208.996
20 Apr 20268.408.208.997
13 Apr 20268.408.208.995
6 Apr 20268.408.208.997
30 Mac 20268.408.208.406
16 Mac 20268.408.208.405
9 Mac 20268.408.208.404
2 Mac 20268.408.208.405
23 Feb 20268.408.208.405
9 Feb 20268.408.208.4011
26 Jan 20268.408.208.4011
19 Jan 20268.408.408.402
12 Jan 20268.408.208.404
5 Jan 20268.408.208.405
22 Dis 20258.408.208.998
15 Dis 20258.408.208.995
8 Dis 20258.408.208.997
1 Dis 20258.408.208.406
24 Nov 20258.408.208.998
17 Nov 20258.408.208.996
10 Nov 20258.408.208.404
3 Nov 20258.408.208.995
27 Okt 20258.408.208.997
13 Okt 20258.408.208.9915
RM 8.10Biasa RM 8.40RM 9.99

Termurah berhampiran Pasaraya Megah Dengkil

17 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 8Pasar mini 7Kedai runcit 1Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11My Hero Hypermarket Presint 3TermurahPasar raya·5.8 km3 hari lalu· LG05-LG08, Lower Ground Floor, NO.1, Jalan Tun Abdul Razak, Presint 3, 62100 PutrajayaRM 8.10/ 1kg-4% berbanding biasa
  2. 2299 Speedmart Taman SerojaPasar mini·7.6 km3 hari lalu· No. 12 & 14(gf), Jalan Seroja 7, Taman Seroja, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 Sepang SelangorRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  3. 33Econsave Mart Taman SerojaPasar mini·7.6 km3 hari lalu· No 5 & 7, Jalan Seroja 6, Taman Seroja, 43900 SepangRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  4. 44Econsave KipmallPasar raya·~8.3 kmLokasi anggaran3 hari lalu· G21 & M19, Kipmall, Kota Warisan, 43900 Sepang, SelangorRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  5. 5599 Speedmart KosmopleksPasar mini·9.4 km3 hari lalu· No E011 (Ground Floor Jalan 6, Kosmopleks, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 SepangRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  6. 66Pasaraya Darussalam XL Presint 4Pasar mini·4.8 km3 hari lalu· Kompleks Tempat Letak Kereta Bertingkat, Presint 4RM 8.30/ 1kg-1% berbanding biasa
  7. 77Pasar Mini Darussalam Presint 9Pasar mini·7.6 km3 hari lalu· T.00-.06, Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 Putrajaya, Wilayah Persekutuan., Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 8.30/ 1kg-1% berbanding biasa
  8. 88Pasaraya Megah DengkilPasar raya·0 m3 hari lalu· 1-11, Jalan Putra 2, Taman Desa Dengkil, 43800 Dengkil, SelangorRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  9. 99Pasaraya Star Grocer CybersquarePasar raya·6.1 km3 hari lalu· Star Grocer Cybersquare - Cyberjaya, Jalan Teknokrat 6, Cyber 5RM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  10. 1010Jaya Grocer D'Pulze CyberjayaPasar raya·6.7 km3 hari lalu· LG, Lingkaran Cyber Point Timur, Cyber 12, 63000 Cyberjaya, SelangorRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  11. 1111Ken's GrocerPasar raya·7.6 km3 hari lalu· 01-08, Kenwingston Business Centre, Kenwingston Square Garden, Persiaran Bestari, Cyber 9RM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  12. 1212AEON Big AlamandaPasar raya besar·9.3 km3 hari lalu· Lower Ground Floor & Ground Floor, Alamanda Putrajaya Shopping Centre, Presint 1, 62000 PutrajayaRM 8.45/ 1kg+1% berbanding biasa
  13. 1313Village Grocer (Tamarind Square) CyberjayaPasar raya·7.2 km3 hari lalu· VILLAGE GROCER @ TAMARIND SQUARE, 03-01 & 03-01A, Tamarind Square, Persiaran Multimedia, Cyber 10RM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  14. 1414Kedai Runcit Tafaz Maju Presint 9Kedai runcit·8.3 km3 hari lalu· NO.5, Jalan P9B/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 8.90/ 1kg+6% berbanding biasa
  15. 1515Pasar Mini Asfa Maju Presint 15Pasar mini·7.1 km3 hari lalu· No. 8A (GF-7), Jalan P15H, Resint 15, 62050 PutrajayaRM 8.99/ 1kg+7% berbanding biasa
  16. 1616Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 8Pasar mini·7.4 km3 hari lalu· (Big Bazaar Retail Sdn. Bhd) NO.23, 24, 25, 26, Bazaar @8, Jalan Seluang P8/7, Presint 8, 62000 PutrajayaRM 9.49/ 1kg+13% berbanding biasa
  17. 1717MBG Fresh MarketPasar raya·9.3 km3 hari lalu· Level UG, Shaftsbury Putrajaya, Jalan Alamanda, Presint 1RM 9.99/ 1kg+19% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.