price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.15

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.15
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 8.80
7 kedai1 kedai pada harga ini
RM 8.15Biasa RM 8.40RM 8.80

Termurah berhampiran Pasaraya Jaya Grocer Seksyen 14

7 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar mini 3Pasar raya besar 2Pasar raya 2
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Tesco Seksyen 13TermurahPasar raya besar·4.7 km3 hari lalu· No. 3, Jalan Aerobik 13/43, Seksyen 13, 40100 Shah Alam, SelangorRM 8.15/ 1kg-3% berbanding biasa
  2. 2299 Speedmart Seksyen 23Pasar mini·2.0 km3 hari lalu· No: 89 & 91 (G), Jln Pelabur B 23/B, Seksyen 23, 40300 Shah AlamRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  3. 3399 Speedmart Sek 16 Shah AlamPasar mini·3.4 km3 hari lalu· No 13 & 15 (G), Jln Cetak 16/3, Seksyen 16, 40200 Shah AlamRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  4. 44Jaya 33 SupermarketPasar raya·0 m3 hari lalu· PG-01, Jaya 33, No 3 Jalan Semangat, Section 13, Section 13, 46200 Petaling JayaRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  5. 55Pasaraya Jaya Grocer Seksyen 14Pasar raya·0 m3 hari lalu· Lot LG-17, 18, 18A & 19 Jaya Shopping Center, Jalan Semangat, 46100 Petaling JayaRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  6. 66AEON Big Seksyen 32Pasar raya besar·3.4 km3 hari lalu· Seksyen 32, 40300 Shah Alam, SelangorRM 8.45/ 1kg+1% berbanding biasa
  7. 77Pasaraya Borong S.n.s AliPasar mini·3.2 km3 hari lalu· 7, 9, 11 Jalan Singa E 20/E, Seksyen 20, 40300 Shah Alam, SelangorRM 8.80/ 1kg+5% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.40+1% · 1T
7.808.008.208.408.608.809.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.408.108.908
28 Sep 20268.408.108.907
21 Sep 20268.408.108.909
14 Sep 20268.308.108.408
7 Sep 20268.408.108.909
24 Ogo 20268.408.108.9018
17 Ogo 20268.408.108.909
10 Ogo 20268.408.108.909
3 Ogo 20268.408.108.909
27 Jul 20268.408.108.9010
20 Jul 20268.408.108.909
13 Jul 20268.408.108.9010
6 Jul 20268.408.108.9010
29 Jun 20268.408.108.9010
22 Jun 20268.408.108.9010
15 Jun 20268.408.108.909
8 Jun 20268.408.108.909
1 Jun 20268.408.108.909
25 Mei 20268.408.108.909
18 Mei 20268.408.108.909
11 Mei 20268.408.108.909
4 Mei 20268.408.108.909
27 Apr 20268.408.108.909
20 Apr 20268.408.108.907
13 Apr 20268.408.108.908
6 Apr 20268.408.108.908
30 Mac 20268.408.108.908
16 Mac 20268.408.108.908
9 Mac 20268.408.108.907
2 Mac 20268.408.108.907
23 Feb 20268.408.108.907
9 Feb 20268.408.108.9016
26 Jan 20268.408.108.9015
19 Jan 20268.408.108.908
12 Jan 20268.408.108.908
5 Jan 20268.408.108.907
22 Dis 20258.408.108.908
15 Dis 20258.288.108.906
8 Dis 20258.408.108.908
1 Dis 20258.408.108.908
24 Nov 20258.408.108.909
17 Nov 20258.408.108.909
10 Nov 20258.408.108.909
3 Nov 20258.408.108.908
27 Okt 20258.408.108.909
13 Okt 20258.357.908.9018