price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.02

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.02
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 9.00
17 kedai1 kedai pada harga ini
RM 8.02Biasa RM 8.40RM 9.00

Termurah berhampiran Pasaraya Hero Market Sungai Besi

17 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 14Pasar raya besar 1Kedai runcit 1Pasar mini 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11The Store (Sri Petaling)TermurahPasar raya·2.1 km2 hari lalu· Lot 24211, Jalan Radin Tengah, Bandar Baru Sri PetalingRM 8.02/ 1kg-5% berbanding biasa
  2. 22Pasaraya Hero Market Sungai BesiPasar raya·0 m2 hari lalu· 46-58, Jalan Gangsa, Sungai Besi, 57000 Kuala LumpurRM 8.10/ 1kg-4% berbanding biasa
  3. 33Kedai Runcit Balkees EnterpriseKedai runcit·4.6 km2 hari lalu· NO.6, Jalan Sri Sentosa, Taman Sri Sentosa, Off Jalan Klang LamaRM 8.10/ 1kg-4% berbanding biasa
  4. 44Lotus's CherasPasar raya besar·4.7 km2 hari lalu· No. 2, Jalan Midah 2, Taman MidahRM 8.15/ 1kg-3% berbanding biasa
  5. 55Mema's Grocer Sri PetalingPasar raya·2.6 km2 hari lalu· G-02 Hijauan Aster Sri Petaling, Jalan 2/149 Taman Salak Selatan 57000 Kuala LumpurRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  6. 66Econsave ExpressPasar mini·4.6 km2 hari lalu· No 22 (Ground Floor), Jalan Medah Midah, Taman MidahRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  7. 77TF Value Mart (Taman Connought)Pasar raya·~3.2 kmLokasi anggaran2 hari lalu· Lot 11811, Jalan Cheras., Taman ConnoughtRM 8.35/ 1kg-1% berbanding biasa
  8. 88Pasaraya Star Grocer (Tmn Mulia)Pasar raya·3.0 km2 hari lalu· No: 3, 5, 7, Jalan Budiman 25, Taman MuliaRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  9. 99Pasaraya Borong BigPasar raya·3.2 km2 hari lalu· 37, Pesiaran Mewah, Bandar Tun RazakRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  10. 1010Pasaraya Memi Zoo ZooPasar raya·3.7 km2 hari lalu· G-19 Resedensi Majestic Maxim, 45, Jalan 9, Taman Len SengRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  11. 1111Jaya Grocer (Pearl Shopping Galery)Pasar raya·4.7 km2 hari lalu· Lot G10 (Ground Floor), Pearl Point Shopping Gallery, No 2A, Jalan Sepadu, Off Jalan Klang LamaRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  12. 1212NSK Trade City (Kuchai Lama)Pasar raya·3.2 km2 hari lalu· Basement 2, Pusat Perdagangan Kuchai, NO.2, Jalan 1/127, Off Jalan Kuchai LamaRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  13. 1313Village Grocer (Eko Cheras)Pasar raya·4.4 km2 hari lalu· M-LG-41, Eko Cheras Mall, No 693, Batu 5, Jalan CherasRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  14. 1414Village Grocer (Leisure Mall)Pasar raya·4.4 km2 hari lalu· LG 01, TKT Bawah Cheras Leisure Mall, Jln Manis 6 Taman SegarRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  15. 1515Ben's Independent Grocer (B.i.g)Pasar raya·4.2 km2 hari lalu· G-01, Ground Floor, Pearl Shopping Gallery, No 2A, Jalan Sepadu, Off Jalan Klang LamaRM 8.70/ 1kg+4% berbanding biasa
  16. 1616Pasaraya Qualiti MartPasar raya·2.8 km2 hari lalu· 15, Jalan Jujur 2, Bandar Tun Razak, Cheras, 56000 Kuala LumpurRM 8.90/ 1kg+6% berbanding biasa
  17. 1717Pasaraya Home Fresh Grocer PermaisuriPasar raya·3.4 km2 hari lalu· G04-G07 & 1-05-1-08, Anggun Lumayan, 18, Jalan Tasik Permaisuri 2, Bandar Tun Razak, 56000 Kuala LumpurRM 9.00/ 1kg+7% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.40+1% · 1T
7.508.008.509.009.5010.0010.50Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.408.109.009
28 Sep 20268.408.109.0011
21 Sep 20268.408.109.0011
14 Sep 20268.408.109.009
7 Sep 20268.408.109.0010
24 Ogo 20268.408.109.0019
17 Ogo 20268.408.109.0010
10 Ogo 20268.408.109.0010
3 Ogo 20268.358.109.0010
27 Jul 20268.408.109.0010
20 Jul 20268.408.109.009
13 Jul 20268.408.109.009
6 Jul 20268.388.109.0010
29 Jun 20268.358.109.009
22 Jun 20268.358.109.009
15 Jun 20268.358.109.009
8 Jun 20268.408.109.0011
1 Jun 20268.408.109.0011
25 Mei 20268.388.109.0010
18 Mei 20268.408.109.009
11 Mei 20268.408.109.009
4 Mei 20268.408.109.009
27 Apr 20268.388.109.008
20 Apr 20268.408.109.007
13 Apr 20268.408.109.008
6 Apr 20268.408.109.008
30 Mac 20268.358.108.457
16 Mac 20268.288.108.406
9 Mac 20268.358.108.405
2 Mac 20268.288.108.406
23 Feb 20268.388.109.008
9 Feb 20268.408.109.0016
26 Jan 20268.408.109.0020
19 Jan 20268.408.109.009
12 Jan 20268.408.109.009
5 Jan 20268.408.109.009
22 Dis 20258.387.909.0010
15 Dis 20258.357.909.009
8 Dis 20258.387.909.0010
1 Dis 20258.387.909.0010
24 Nov 20258.387.909.0010
17 Nov 20258.357.909.009
10 Nov 20258.387.909.008
3 Nov 20258.407.909.0010
27 Okt 20258.407.909.009
13 Okt 20258.357.9010.5016