price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.10

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.10
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 9.99
11 kedai1 kedai pada harga ini
RM 8.10Biasa RM 8.40RM 9.99

Termurah berhampiran Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 8

11 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 5Pasar mini 4Kedai runcit 1Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11My Hero Hypermarket Presint 3TermurahPasar raya·1.7 km3 hari lalu· LG05-LG08, Lower Ground Floor, NO.1, Jalan Tun Abdul Razak, Presint 3, 62100 PutrajayaRM 8.10/ 1kg-4% berbanding biasa
  2. 22Pasar Mini Darussalam Presint 9Pasar mini·2.2 km3 hari lalu· T.00-.06, Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 Putrajaya, Wilayah Persekutuan., Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 8.30/ 1kg-1% berbanding biasa
  3. 33Pasaraya Darussalam XL Presint 4Pasar mini·2.6 km3 hari lalu· Kompleks Tempat Letak Kereta Bertingkat, Presint 4RM 8.30/ 1kg-1% berbanding biasa
  4. 44Pasaraya Star Grocer CybersquarePasar raya·3.1 km3 hari lalu· Star Grocer Cybersquare - Cyberjaya, Jalan Teknokrat 6, Cyber 5RM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  5. 55Jaya Grocer D'Pulze CyberjayaPasar raya·3.6 km3 hari lalu· LG, Lingkaran Cyber Point Timur, Cyber 12, 63000 Cyberjaya, SelangorRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  6. 66Ken's GrocerPasar raya·4.9 km3 hari lalu· 01-08, Kenwingston Business Centre, Kenwingston Square Garden, Persiaran Bestari, Cyber 9RM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  7. 77AEON Big AlamandaPasar raya besar·3.5 km3 hari lalu· Lower Ground Floor & Ground Floor, Alamanda Putrajaya Shopping Centre, Presint 1, 62000 PutrajayaRM 8.45/ 1kg+1% berbanding biasa
  8. 88Kedai Runcit Tafaz Maju Presint 9Kedai runcit·1.1 km3 hari lalu· NO.5, Jalan P9B/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 8.90/ 1kg+6% berbanding biasa
  9. 99Pasar Mini Asfa Maju Presint 15Pasar mini·1.8 km3 hari lalu· No. 8A (GF-7), Jalan P15H, Resint 15, 62050 PutrajayaRM 8.99/ 1kg+7% berbanding biasa
  10. 1010Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 8Pasar mini·0 m3 hari lalu· (Big Bazaar Retail Sdn. Bhd) NO.23, 24, 25, 26, Bazaar @8, Jalan Seluang P8/7, Presint 8, 62000 PutrajayaRM 9.49/ 1kg+13% berbanding biasa
  11. 1111MBG Fresh MarketPasar raya·3.6 km3 hari lalu· Level UG, Shaftsbury Putrajaya, Jalan Alamanda, Presint 1RM 9.99/ 1kg+19% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.40-1% · 1T
8.008.509.009.5010.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.408.109.9910
28 Sep 20268.408.109.9910
21 Sep 20268.408.109.9910
14 Sep 20268.408.109.9910
7 Sep 20268.458.209.9911
24 Ogo 20268.338.109.9918
17 Ogo 20268.458.109.999
10 Ogo 20268.688.109.998
3 Ogo 20268.688.109.998
27 Jul 20268.358.109.999
20 Jul 20268.408.109.9910
13 Jul 20268.408.109.9910
6 Jul 20268.408.109.9910
29 Jun 20268.408.109.9910
22 Jun 20268.488.109.9912
15 Jun 20268.508.109.9911
8 Jun 20268.458.109.9911
1 Jun 20268.458.109.9911
25 Mei 20268.488.109.9912
18 Mei 20268.408.109.9910
11 Mei 20268.408.109.999
4 Mei 20268.438.109.9910
27 Apr 20268.438.109.9910
20 Apr 20268.458.109.999
13 Apr 20268.408.059.9911
6 Apr 20268.408.109.9910
30 Mac 20268.438.109.9912
16 Mac 20268.408.109.9911
9 Mac 20268.438.109.9912
2 Mac 20268.408.109.9911
23 Feb 20268.358.109.4911
9 Feb 20268.408.109.9920
26 Jan 20268.388.109.9916
19 Jan 20268.408.109.999
12 Jan 20268.438.309.998
5 Jan 20268.438.109.9910
22 Dis 20258.458.109.999
15 Dis 20258.408.109.998
8 Dis 20258.958.109.999
1 Dis 20258.458.109.9911
24 Nov 20258.458.109.9911
17 Nov 20258.458.109.999
10 Nov 20258.438.109.9910
3 Nov 20258.438.109.9912
27 Okt 20258.458.109.9911
13 Okt 20258.458.109.9923