price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.20

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.20
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 8.80
14 kedai5 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.40+0% · 1T
8.208.308.408.508.608.708.808.90Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.408.208.8017
28 Sep 20268.208.208.8019
21 Sep 20268.208.208.8021
14 Sep 20268.208.208.8019
7 Sep 20268.208.208.8017
24 Ogo 20268.328.208.8034
17 Ogo 20268.208.208.8019
10 Ogo 20268.258.208.8018
3 Ogo 20268.258.208.8018
27 Jul 20268.208.208.8021
20 Jul 20268.208.208.8018
13 Jul 20268.208.208.8017
6 Jul 20268.208.208.8017
29 Jun 20268.208.208.8019
22 Jun 20268.208.208.8019
15 Jun 20268.208.208.8020
8 Jun 20268.288.208.8018
1 Jun 20268.388.208.8016
25 Mei 20268.408.208.8013
18 Mei 20268.408.208.8016
11 Mei 20268.408.208.6916
4 Mei 20268.408.208.8017
27 Apr 20268.408.208.8016
20 Apr 20268.408.208.8017
13 Apr 20268.408.208.8019
6 Apr 20268.408.208.8017
30 Mac 20268.408.208.8016
16 Mac 20268.408.208.8010
9 Mac 20268.408.208.8010
2 Mac 20268.408.208.8019
23 Feb 20268.408.208.8020
9 Feb 20268.408.208.8040
26 Jan 20268.408.208.8040
19 Jan 20268.408.208.8019
12 Jan 20268.408.208.8013
5 Jan 20268.408.208.8018
22 Dis 20258.408.208.8021
15 Dis 20258.408.208.8017
8 Dis 20258.408.208.8015
1 Dis 20258.408.208.8019
24 Nov 20258.408.208.8020
17 Nov 20258.408.208.8021
10 Nov 20258.408.208.8022
3 Nov 20258.408.208.8019
27 Okt 20258.408.208.9018
13 Okt 20258.408.208.8042
RM 8.20Biasa RM 8.40RM 8.80

Termurah berhampiran Muthu Mini Mart

14 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar mini 8Pasar raya 6
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 1199 Speed Mart Sdn. Bhd. Tmn Bkt SemantanTermurahPasar mini·330 m3 hari lalu· No: 14&15 (G), Jln Semantan Baru 2, Tmn Bkt SemantanRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  2. 2299 Speedmart Semantan TemerlohTermurahPasar mini·3.8 km3 hari lalu· No 16 & 18, Jln Sudirman 4, BDR Sri SemantanRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  3. 3399 Speedmart Sdn Bhd (Mentakab)TermurahPasar mini·3.9 km3 hari lalu· No. 3 (G), Jalan Haji KassimRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  4. 4499 Speed Mart Sdn. Bhd. Tmn Bkt BenderaTermurahPasar mini·4.6 km3 hari lalu· No: 40&42 (G), Jalan Bendera Mahkota, Taman Bukit BenderaRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  5. 55Kuma Mini MartTermurahPasar mini·~4.7 kmLokasi anggaran3 hari lalu· 7, 7A, 7B, 9, 9A, 9B, Jalan BDS2, Bukit Desa SemantanRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  6. 66Pasaraya TF Value Mart MentakabPasar raya·3.9 km3 hari lalu· Bangunan Pasar Lama Mentakab, Jalan Besar, MentakabRM 8.35/ 1kg-1% berbanding biasa
  7. 77Eng Yu Mini Market (Taman Temerloh Jaya)Pasar mini·2.4 km3 hari lalu· NO.43, Jalan TJ 6/1, Taman Temerloh Jaya, Taman Temerloh JayaRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  8. 88KSL Pasar Mini Bukit BenderaPasar mini·4.6 km3 hari lalu· N0.33-35, Ground Floor, Jln Bendera Mahkota, Taman Bukit Bendera, MentakabRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  9. 99Pacific MentakabPasar raya·4.7 km3 hari lalu· Mentakab Star Mall, Lorong Bendera Bendehara 1, Mentakab Star City, 28400 Mentakab, Pahang Darul MakmurRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  10. 1010The Store TemerlohPasar raya·4.9 km3 hari lalu· The Store (Malaysia) Sdn Bhd Branch Temerloh, Terminal Utama, No. 2, Jln Sudirman, Temerloh, PahangRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  11. 1111KS Walk in Mart Sdn BhdPasar mini·2.5 km3 hari lalu· No 1-27, Jalan Sudirman 6, Temerloh, PahangRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  12. 1212Tunas Manja TemerlohPasar raya·~3.8 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Pusat Perniagaan Chengal 2, Jalan Mentakab Temerloh, Temerloh, PahangRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  13. 1313Pasaraya LYC Taman Bukit BenderaPasar raya·4.6 km3 hari lalu· No 17 & 19, Jalan Bendera 10, Taman Bukit Bendera, 28400 Mukim Mentakab, Daerah Temerloh, Pahang Darul Makmur, 28400 Mukim Mentakab, Daerah TemerlohRM 8.69/ 1kg+3% berbanding biasa
  14. 1414Pasaraya BS Temerloh Sdn BhdPasar raya·1.3 km3 hari lalu· No 3, 5, 7, 9, 11 & 13 Jalan Chengal Indah, Taman Chengal Indah, Temerloh, PahangRM 8.80/ 1kg+5% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.