price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.15

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.15
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 8.90
16 kedai2 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.40+0% · 1T
8.008.208.408.608.809.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.408.158.9011
28 Sep 20268.408.158.9013
21 Sep 20268.408.158.9012
14 Sep 20268.408.158.9011
7 Sep 20268.408.208.9011
24 Ogo 20268.408.158.9024
17 Ogo 20268.408.158.9012
10 Ogo 20268.408.158.9013
3 Ogo 20268.408.158.9012
27 Jul 20268.408.158.9013
20 Jul 20268.408.208.9013
13 Jul 20268.408.208.9011
6 Jul 20268.408.208.9013
29 Jun 20268.408.208.9013
22 Jun 20268.408.208.9011
15 Jun 20268.408.208.9011
8 Jun 20268.408.208.9010
1 Jun 20268.408.208.9013
25 Mei 20268.408.208.9013
18 Mei 20268.438.208.9012
11 Mei 20268.438.208.9012
4 Mei 20268.458.208.909
27 Apr 20268.408.208.9011
20 Apr 20268.408.208.9011
13 Apr 20268.408.208.9010
6 Apr 20268.438.208.9010
30 Mac 20268.408.208.9011
16 Mac 20268.438.208.9012
9 Mac 20268.438.208.9012
2 Mac 20268.438.208.9012
23 Feb 20268.438.208.9012
9 Feb 20268.438.208.9028
26 Jan 20268.458.208.9026
19 Jan 20268.488.208.9014
12 Jan 20268.438.208.9014
5 Jan 20268.408.208.9013
22 Dis 20258.408.208.9013
15 Dis 20258.408.208.9013
8 Dis 20258.458.158.9015
1 Dis 20258.438.158.9016
24 Nov 20258.438.158.9016
17 Nov 20258.458.158.9015
10 Nov 20258.408.158.9013
3 Nov 20258.458.158.9013
27 Okt 20258.438.158.9014
13 Okt 20258.408.158.9025
RM 8.15Biasa RM 8.40RM 8.90

Termurah berhampiran Kedai Runcit Palm Court Trading

16 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 6Kedai runcit 4Pasar mini 3Pasar raya besar 3
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Tesco Tanjung PinangTermurahPasar raya besar·970 m3 hari lalu· Jalan Sri Tanjung Pinang, Tanjung TokongRM 8.15/ 1kg-3% berbanding biasa
  2. 22Lotus's Bagan AjamTermurahPasar raya besar·8.6 km3 hari lalu· PMT 7528, Jalan Bagan Ajam, 13000 Butterworth, Pulau PinangRM 8.15/ 1kg-3% berbanding biasa
  3. 33Econsave Paya TerubongPasar raya·8.0 km3 hari lalu· Lebuhraya Thean Theik, Taman Lone PineRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  4. 44Econsave Cash & Carry Raja UdaPasar raya·9.3 km3 hari lalu· No 1, Lorong Teras Jaya 6, Kaw. Perindustrianteras Jaya, 13400 Butterworth, Pulau Pinang, Kaw. Perindustrian Teras JayaRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  5. 55Tesco Jelutong Pulau PinangPasar raya besar·8.2 km3 hari lalu· No 1, Lebuh Tengku Kudin 1, GeorgetownRM 8.35/ 1kg-1% berbanding biasa
  6. 66Arda Fresh Mart Sdn BhdPasar mini·4.7 km3 hari lalu· 40 A, Lorong Bertam INDAH12, Taman Bertam IndahRM 8.39/ 1kg±0% berbanding biasa
  7. 77Setia Jaya Mini MarketKedai runcit·~2.8 kmLokasi anggaran3 hari lalu· 157A, Jalan Lembah Permai, Tanjung BungahRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  8. 88Pasaraya GamaPasar raya·4.8 km3 hari lalu· Wisma Gama, No. 1, Jalan Dato Keramat, GeorgetownRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  9. 99Econo Express MacallumPasar mini·~5.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 42B-G-14, 42B-G-15, 42B-G-16, Macallum Street ChautRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  10. 1010Sunshine FarlimPasar raya·6.2 km3 hari lalu· 294, Jalan Thean Teik, Ayer ItamRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  11. 1111Bandar Baru Pulau TikusPasar raya·2.3 km3 hari lalu· Lebuhraya Cantonment, Pulau Tikus, GeorgetownRM 8.45/ 1kg+1% berbanding biasa
  12. 1212Haloo MartKedai runcit·7.8 km3 hari lalu· 7D-01-12, Lebuhraya Thean Teik, Ayer ItamRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  13. 1313Billion Shopping CentrePasar raya·8.9 km3 hari lalu· No 7009 jln telaga air, Seksyen 2 Butterworth, Pulau pinangRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  14. 1414Chop Joo EngKedai runcit·9.7 km3 hari lalu· 8141 Jalan Ong Yi How 13400 Butterworth, Jalan Ong Yi HowRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  15. 1515Jayamas Superstore Sdn. Bhd.Kedai runcit·9.3 km3 hari lalu· 80D, Jalan PerakRM 8.90/ 1kg+6% berbanding biasa
  16. 1616JMS Mini Mart Bagan Lallang Sdn BhdPasar mini·9.8 km3 hari lalu· JMS Mini mart(bl) Sdn BHD1214 & 1215 Jalan Bagan Lallang Butterworth, Jalan Bagan LalangRM 8.90/ 1kg+6% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.