price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.15

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.15
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 9.50
18 kedai2 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.40+0% · 1T
8.008.208.408.608.809.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.408.158.9011
28 Sep 20268.408.158.9013
21 Sep 20268.408.158.9012
14 Sep 20268.408.158.9011
7 Sep 20268.408.208.9011
24 Ogo 20268.408.158.9024
17 Ogo 20268.408.158.9012
10 Ogo 20268.408.158.9013
3 Ogo 20268.408.158.9012
27 Jul 20268.408.158.9013
20 Jul 20268.408.208.9013
13 Jul 20268.408.208.9011
6 Jul 20268.408.208.9013
29 Jun 20268.408.208.9013
22 Jun 20268.408.208.9011
15 Jun 20268.408.208.9011
8 Jun 20268.408.208.9010
1 Jun 20268.408.208.9013
25 Mei 20268.408.208.9013
18 Mei 20268.438.208.9012
11 Mei 20268.438.208.9012
4 Mei 20268.458.208.909
27 Apr 20268.408.208.9011
20 Apr 20268.408.208.9011
13 Apr 20268.408.208.9010
6 Apr 20268.438.208.9010
30 Mac 20268.408.208.9011
16 Mac 20268.438.208.9012
9 Mac 20268.438.208.9012
2 Mac 20268.438.208.9012
23 Feb 20268.438.208.9012
9 Feb 20268.438.208.9028
26 Jan 20268.458.208.9026
19 Jan 20268.488.208.9014
12 Jan 20268.438.208.9014
5 Jan 20268.408.208.9013
22 Dis 20258.408.208.9013
15 Dis 20258.408.208.9013
8 Dis 20258.458.158.9015
1 Dis 20258.438.158.9016
24 Nov 20258.438.158.9016
17 Nov 20258.458.158.9015
10 Nov 20258.408.158.9013
3 Nov 20258.458.158.9013
27 Okt 20258.438.158.9014
13 Okt 20258.408.158.9025
RM 8.15Biasa RM 8.40RM 9.50

Termurah berhampiran Kedai Runcit Halil Store

18 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 7Pasar mini 4Pasar raya besar 3Pasar basah 2Kedai runcit 2
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Tesco Extra Sungai DuaTermurahPasar raya besar·6.0 km3 hari lalu· No. 675, Jalan Sungai Dua, 11700 Pulau PinangRM 8.15/ 1kg-3% berbanding biasa
  2. 2
2
Tesco Tanjung PinangTermurahPasar raya besar·7.2 km3 hari lalu· Jalan Sri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong
RM 8.15/ 1kg-3% berbanding biasa
  • 33Econsave Paya TerubongPasar raya·1.8 km3 hari lalu· Lebuhraya Thean Theik, Taman Lone PineRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  • 44Tesco Jelutong Pulau PinangPasar raya besar·4.9 km3 hari lalu· No 1, Lebuh Tengku Kudin 1, GeorgetownRM 8.35/ 1kg-1% berbanding biasa
  • 55TF Value Mart Balik PulauPasar raya·7.5 km3 hari lalu· 3, Jalan Sungai Air Putih, Bandar Air Putih, 11000 Balik Pulau, Pulau PinangRM 8.35/ 1kg-1% berbanding biasa
  • 66Arda Fresh Mart Sdn BhdPasar mini·5.8 km3 hari lalu· 40 A, Lorong Bertam INDAH12, Taman Bertam IndahRM 8.39/ 1kg±0% berbanding biasa
  • 77Sunshine FarlimPasar raya·1.0 km3 hari lalu· 294, Jalan Thean Teik, Ayer ItamRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  • 88Econo Express MacallumPasar mini·~3.7 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 42B-G-14, 42B-G-15, 42B-G-16, Macallum Street ChautRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  • 99Pasaraya GamaPasar raya·5.8 km3 hari lalu· Wisma Gama, No. 1, Jalan Dato Keramat, GeorgetownRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  • 1010Setia Jaya Mini MarketKedai runcit·~7.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· 157A, Jalan Lembah Permai, Tanjung BungahRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  • 1111Sunshine SquarePasar raya·8.5 km3 hari lalu· Sunshine Wholesale Mart Sdn. Bhd., Sunshine Square, Jalan Mayang Pasir, 11950 Bayan Barupulau PinangRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  • 1212Sugo Village Karpal SinghPasar raya·9.2 km3 hari lalu· 16, Lebuh Sungai PINANG1, GeorgetownRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  • 1313Bandar Baru Pulau TikusPasar raya·4.9 km3 hari lalu· Lebuhraya Cantonment, Pulau Tikus, GeorgetownRM 8.45/ 1kg+1% berbanding biasa
  • 1414Haloo MartKedai runcit·1.7 km3 hari lalu· 7D-01-12, Lebuhraya Thean Teik, Ayer ItamRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  • 1515Pasar Besar Sungai AraPasar basah·5.3 km3 hari lalu· Tingkat Sungai Ara 1, Sungai Ara, 11900 Bayan Lepas, Pulau PinangRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  • 1616New Madina MinimarketPasar mini·5.3 km3 hari lalu· 29-12 Golden Triangle, 11900, Bayan Lepas, Pulau PinangRM 8.60/ 1kg+2% berbanding biasa
  • 1717Pasaraya SaujanaPasar mini·~7.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· NO.1-G-1, Sri Relau Complex, Bayan LepasRM 9.20/ 1kg+10% berbanding biasa
  • 1818Pasar Taman Lip SinPasar basah·6.9 km3 hari lalu· Lebuh Nipah, Bayan Lepas, Pulau PinangRM 9.50/ 1kg+13% berbanding biasa
  • Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.