price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.10

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.10
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 9.49
8 kedai1 kedai pada harga ini
RM 8.10Biasa RM 8.40RM 9.49

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.20-2% · 1T
8.208.408.608.809.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.208.208.406
28 Sep 20268.208.208.405
21 Sep 20268.208.208.405
14 Sep 20268.208.208.406
7 Sep 20268.208.208.407
24 Ogo 20268.208.208.4010
17 Ogo 20268.208.208.405
10 Ogo 20268.208.208.997
3 Ogo 20268.208.208.996
27 Jul 20268.208.208.997
20 Jul 20268.208.208.998
13 Jul 20268.208.208.998
6 Jul 20268.208.208.998
29 Jun 20268.208.208.407
22 Jun 20268.208.208.997
15 Jun 20268.208.208.405
8 Jun 20268.208.208.405
1 Jun 20268.208.208.997
25 Mei 20268.408.208.995
18 Mei 20268.208.208.405
11 Mei 20268.408.208.997
4 Mei 20268.408.208.995
27 Apr 20268.408.208.996
20 Apr 20268.408.208.997
13 Apr 20268.408.208.995
6 Apr 20268.408.208.997
30 Mac 20268.408.208.406
16 Mac 20268.408.208.405
9 Mac 20268.408.208.404
2 Mac 20268.408.208.405
23 Feb 20268.408.208.405
9 Feb 20268.408.208.4011
26 Jan 20268.408.208.4011
19 Jan 20268.408.408.402
12 Jan 20268.408.208.404
5 Jan 20268.408.208.405
22 Dis 20258.408.208.998
15 Dis 20258.408.208.995
8 Dis 20258.408.208.997
1 Dis 20258.408.208.406
24 Nov 20258.408.208.998
17 Nov 20258.408.208.996
10 Nov 20258.408.208.404
3 Nov 20258.408.208.995
27 Okt 20258.408.208.997
13 Okt 20258.408.208.9915

Termurah berhampiran Jaya Grocer D'Pulze Cyberjaya

8 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 5Pasar mini 2Kedai runcit 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11My Hero Hypermarket Presint 3TermurahPasar raya·3.7 km3 hari lalu· LG05-LG08, Lower Ground Floor, NO.1, Jalan Tun Abdul Razak, Presint 3, 62100 PutrajayaRM 8.10/ 1kg-4% berbanding biasa
  2. 22Pasaraya Darussalam XL Presint 4Pasar mini·3.6 km3 hari lalu· Kompleks Tempat Letak Kereta Bertingkat, Presint 4RM 8.30/ 1kg-1% berbanding biasa
  3. 33Jaya Grocer D'Pulze CyberjayaPasar raya·0 m3 hari lalu· LG, Lingkaran Cyber Point Timur, Cyber 12, 63000 Cyberjaya, SelangorRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  4. 44Pasaraya Star Grocer CybersquarePasar raya·780 m3 hari lalu· Star Grocer Cybersquare - Cyberjaya, Jalan Teknokrat 6, Cyber 5RM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  5. 55Ken's GrocerPasar raya·1.5 km3 hari lalu· 01-08, Kenwingston Business Centre, Kenwingston Square Garden, Persiaran Bestari, Cyber 9RM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  6. 66Village Grocer (Tamarind Square) CyberjayaPasar raya·1.6 km3 hari lalu· VILLAGE GROCER @ TAMARIND SQUARE, 03-01 & 03-01A, Tamarind Square, Persiaran Multimedia, Cyber 10RM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  7. 77Kedai Runcit Tafaz Maju Presint 9Kedai runcit·3.7 km3 hari lalu· NO.5, Jalan P9B/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 8.90/ 1kg+6% berbanding biasa
  8. 88Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 8Pasar mini·3.6 km3 hari lalu· (Big Bazaar Retail Sdn. Bhd) NO.23, 24, 25, 26, Bazaar @8, Jalan Seluang P8/7, Presint 8, 62000 PutrajayaRM 9.49/ 1kg+13% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.