price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.10

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.10
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 8.50
8 kedai2 kedai pada harga ini
RM 8.10Biasa RM 8.40RM 8.50

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.40-1% · 1T
8.008.509.009.5010.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.408.108.709
28 Sep 20268.408.108.708
21 Sep 20268.408.108.708
14 Sep 20268.408.108.708
7 Sep 20268.308.108.707
24 Ogo 20268.408.109.9016
17 Ogo 20268.408.109.9010
10 Ogo 20268.408.109.909
3 Ogo 20268.408.109.9010
27 Jul 20268.408.109.909
20 Jul 20268.408.109.909
13 Jul 20268.408.109.909
6 Jul 20268.408.109.908
29 Jun 20268.408.109.9010
22 Jun 20268.408.109.9010
15 Jun 20268.408.109.909
8 Jun 20268.408.109.9010
1 Jun 20268.408.109.909
25 Mei 20268.458.209.908
18 Mei 20268.408.208.708
11 Mei 20268.458.309.908
4 Mei 20268.408.108.708
27 Apr 20268.408.108.506
20 Apr 20268.388.108.506
13 Apr 20268.458.308.504
6 Apr 20268.458.308.504
30 Mac 20268.408.108.505
16 Mac 20268.388.108.506
9 Mac 20268.358.108.505
2 Mac 20268.408.108.506
23 Feb 20268.408.109.908
9 Feb 20268.458.109.9016
26 Jan 20268.508.109.9015
19 Jan 20268.458.109.908
12 Jan 20268.388.108.656
5 Jan 20268.508.109.907
22 Dis 20258.458.109.908
15 Dis 20258.408.108.657
8 Dis 20258.458.109.908
1 Dis 20258.458.109.908
24 Nov 20258.508.109.907
17 Nov 20258.508.109.907
10 Nov 20258.508.109.907
3 Nov 20258.508.109.907
27 Okt 20258.408.108.657
13 Okt 20258.458.108.6516

Termurah berhampiran Hero Market (TTDI)

8 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Hero Market (TTDI)TermurahPasar raya·0 m3 hari lalu· C-1-1 & C-1-9, Ground Floor, TTDI Plaza, Jalan Wan Kadir 3, Taman Tun DR IsmailRM 8.10/ 1kg-4% berbanding biasa
  2. 22Hero Market Kelana JayaTermurahPasar raya·4.9 km3 hari lalu· 119, Jalan SS 6/12, SS6, 47301 Petaling Jaya, SelangorRM 8.10/ 1kg-4% berbanding biasa
  3. 33Star Grocer Sdn BhdPasar raya·3.4 km3 hari lalu· No 2, Jalan 20/16 Paramount Garden, 46300 Petaling JayaRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  4. 44Jaya Grocer (Verve Mont Kiara)Pasar raya·3.8 km3 hari lalu· G07-G09, Level G, Verve® Shops Mont' Kiara, Jalan Kiara 5RM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  5. 55Jaya Grocer Sunway 163 MallPasar raya·4.0 km3 hari lalu· Lot LG01-07, LG 1 Floor, No. 8, Jalan Kiara, Mont KiaraRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  6. 66Village Grocer (Sri Hartamas)Pasar raya·4.1 km3 hari lalu· Lot G-26, GF Hartamas Shopping Centre, No 60, Jalan Sri Hartamas 1, Sri HartamasRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  7. 77Village Grocer (KL Gateway Mall)Pasar raya·4.4 km3 hari lalu· LG1.18, LG1.19 & LG1.20, Pusat Beli Belah KL Gateway Mall, NO.2, Jalan Kerinchi, Gerbang Kerinchi LestariRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  8. 88Village Grocer (Bangsar Village)Pasar raya·4.5 km3 hari lalu· G1, Ground Floor, Bangsar Village, NO.2, Jalan Telawi 1, Bangsar BaruRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.