price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.02

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.02
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 10.20
7 kedai1 kedai pada harga ini
RM 8.02Biasa RM 8.40RM 10.20

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.90-1% · 1T
8.508.608.708.808.909.00Jul 25Okt 25Jan 26Apr 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
11 Mei 20268.908.908.902
4 Mei 20268.908.908.901
27 Apr 20268.908.908.901
20 Apr 20268.908.908.901
13 Apr 20268.908.908.901
6 Apr 20268.908.908.901
30 Mac 20268.908.908.901
29 Sep 20258.508.508.501
22 Sep 20258.508.508.501
8 Sep 20258.508.508.502
25 Ogo 20258.508.508.502
18 Ogo 20258.508.508.501
11 Ogo 20258.758.508.992
4 Ogo 20258.758.508.992
19 Mei 20258.998.998.991

Termurah berhampiran Borong Din As Cash & Carry (Jejawi)

7 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 4Pasar mini 3
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Pasaraya the Store (Malaysia)TermurahPasar raya·4.3 km3 hari lalu· Kompleks Kayangan Square, Jalan Penjara, 01000 Kangar, PerlisRM 8.02/ 1kg-5% berbanding biasa
  2. 2299 Speed Mart Tmn Jelempok JayaPasar mini·2.7 km3 hari lalu· 3396 (PL) Taman Jelempok Jaya, No. 9 & 11, Ground Floor, Jln 1, Taman Jelempok JayaRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  3. 3399 Speedmart PauhPasar mini·7.3 km3 hari lalu· (3411) PL Medan Universiti, No 74 & 75, Jln Mu 1, Medan UniversitiRM 8.20/ 1kg-2% berbanding biasa
  4. 44Pasaraya C-Mart Kangar JayaPasar raya·7.1 km3 hari lalu· Kangar Jaya Mall, NO.1, Persiaran Kangar Jaya, KangarRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  5. 55Kedai Borong DinPasar raya·4.4 km3 hari lalu· Kedai Borong Din, Tmn Kemajuan, 01000 KangarRM 8.90/ 1kg+6% berbanding biasa
  6. 66Pasaraya Taman Sri WangPasar mini·4.9 km3 hari lalu· No. 137-E, Tok Naya, 02600 Arau, PerlisRM 9.20/ 1kg+10% berbanding biasa
  7. 77Pasaraya K-Ceria (Kangar) Sdn. BhdPasar raya·3.4 km3 hari lalu· No 3, 5, 7 & 9, Jalan Kangar - Alor Setar Seria B, 01000 Kangar, PerlisRM 10.20/ 1kg+21% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.