price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.20 biasa · dari RM 8.00

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 29.99Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 33.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.28Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.79Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 32.89Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.20Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 15.88Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.00
Biasa
RM 8.20
Tertinggi
RM 11.90
48 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.20-2% · 1T
6789101112Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.208.0011.9048
28 Sep 20268.207.9011.9047
21 Sep 20268.207.909.9050
14 Sep 20268.207.709.9049
7 Sep 20268.206.909.9049
24 Ogo 20268.207.709.90102
17 Ogo 20268.208.109.9047
10 Ogo 20268.208.109.9047
3 Ogo 20268.208.109.9047
27 Jul 20268.208.1011.9049
20 Jul 20268.258.1011.9050
13 Jul 20268.358.1011.9051
6 Jul 20268.358.1011.9054
29 Jun 20268.358.1011.9050
22 Jun 20268.358.1011.9057
15 Jun 20268.358.1011.9049
8 Jun 20268.358.1011.9051
1 Jun 20268.358.1011.9056
25 Mei 20268.357.7011.9055
18 Mei 20268.357.7011.9054
11 Mei 20268.407.7011.9055
4 Mei 20268.407.7011.9052
27 Apr 20268.407.708.9951
20 Apr 20268.408.108.9949
13 Apr 20268.408.108.9949
6 Apr 20268.406.908.9947
30 Mac 20268.407.708.9542
16 Mac 20268.408.108.9545
9 Mac 20268.406.908.9544
2 Mac 20268.407.708.9543
23 Feb 20268.407.708.9543
9 Feb 20268.408.1011.9097
26 Jan 20268.407.708.9590
19 Jan 20268.407.708.9542
12 Jan 20268.407.708.9541
5 Jan 20268.407.708.9041
22 Dis 20258.408.108.9943
15 Dis 20258.358.108.9937
8 Dis 20258.388.108.9942
1 Dis 20258.408.1011.9045
24 Nov 20258.408.1011.9050
17 Nov 20258.408.1011.9049
10 Nov 20258.408.1011.9049
3 Nov 20258.408.109.4944
27 Okt 20258.408.109.4950
13 Okt 20258.357.9011.90105
RM 8.00Biasa RM 8.20RM 11.90

Termurah di Selangor

48 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 20Pasar mini 15Pasar raya besar 10Kedai runcit 2Pasar basah 1
  1. 11Pasar Mini Asiq Sek 9 Shah AlamTermurahPasar mini·Petaling, Selangor3 hari lalu· No 16g, Jalan Tengku Ampuan Zabedah G9/9, Seksyen 9, 40100 Shah AlamRM 8.00/ 1kg-2% berbanding biasa
  2. 22Hero Mart Jalan GasingPasar mini·Petaling Jaya, Selangor3 hari lalu· Jalan 5/51, Bukit Gasing, 46000 Petaling Jaya, SelangorRM 8.10/ 1kg-1% berbanding biasa
  3. 3399 Speedmart KosmopleksPasar mini·Sepang, Selangor3 hari lalu· No E011 (Ground Floor Jalan 6, Kosmopleks, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 SepangRM 8.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  4. 4499 Speedmart Sek 16 Shah AlamPasar mini·Petaling, Selangor3 hari lalu· No 13 & 15 (G), Jln Cetak 16/3, Seksyen 16, 40200 Shah AlamRM 8.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  5. 5599 Speedmart Sek 7 Shah AlamPasar mini·Petaling, Selangor3 hari lalu· No QG 43 & QG 45 (G), Jln Plumbum U7/U, Seksyen 7, 40000 Shah AlamRM 8.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  6. 6699 Speedmart Seksyen 23Pasar mini·Petaling, Selangor3 hari lalu· No: 89 & 91 (G), Jln Pelabur B 23/B, Seksyen 23, 40300 Shah AlamRM 8.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  7. 7799 Speedmart Sungai BesarPasar mini·Sabak Bernam, Selangor3 hari lalu· 1651 Panchang Bedena, PT 7438 & PT 7439 (G), Pusat Perniagaan Panchang Bedena, Jalan Panchang Bedena, 45300 Sungai BesarRM 8.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  8. 8899 Speedmart Taman SerojaPasar mini·Sepang, Selangor3 hari lalu· No. 12 & 14(gf), Jalan Seroja 7, Taman Seroja, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 Sepang SelangorRM 8.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  9. 99Econsave Mart Hentian KajangPasar mini·Hulu Langat, Selangor3 hari lalu· No 16g, Jalan Hentian 1, Off Jalan Reko, Pusat Hentian Kajang, 43000 KajangRM 8.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  10. 1010Econsave Mart Taman SerojaPasar mini·Sepang, Selangor3 hari lalu· No 5 & 7, Jalan Seroja 6, Taman Seroja, 43900 SepangRM 8.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  11. 1111Econsave Tanjong KarangPasar mini·Kuala Selangor, Selangor3 hari lalu· No 5 & 7 (Ground Floor), Jalan 1, Taman Tanjong Karang, 45500 Tanjong KarangRM 8.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  12. 1212Pasar Mini 99 Speedmart Sdn Bhd (Pasir Penambang)Pasar mini·Kuala Selangor, Selangor3 hari lalu· 202 & 203 (Q), Pekan Pasir Penambang, 45400 Kuala Selangor, SelangorRM 8.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  13. 1313Pasar Mini Kinta Kuala SelangorPasar mini·Kuala Selangor, Selangor3 hari lalu· No 1-G & 3-G, Jalan Piai 1, Taman Piai, 45000 Kuala SelangorRM 8.69/ 1kg+6% berbanding biasa
  14. 1414Pasaraya Borong S.n.s AliPasar mini·Petaling, Selangor3 hari lalu· 7, 9, 11 Jalan Singa E 20/E, Seksyen 20, 40300 Shah Alam, SelangorRM 8.80/ 1kg+7% berbanding biasa
  15. 1515Super Seven Freshmart Kajang PerdanaPasar mini·Hulu Langat, Selangor3 hari lalu· 30, Jalan Kajang Perdana, Taman Kajang Perdana, 43000 KajangRM 11.90/ 1kg+45% berbanding biasa