price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Red Eagle

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.07

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.07
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 8.80
3 kedai1 kedai pada harga ini
RM 8.07Biasa RM 8.40RM 8.80

Termurah berhampiran The Store Temerloh

3 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.50+3% · 1T
789101112Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.508.078.907
28 Sep 20268.508.078.907
21 Sep 20268.508.078.907
14 Sep 20268.508.078.907
7 Sep 20268.508.078.907
24 Ogo 20268.458.058.9016
17 Ogo 20268.458.058.908
10 Ogo 20268.458.058.908
3 Ogo 20268.458.058.908
27 Jul 20268.458.208.908
20 Jul 20268.458.208.908
13 Jul 20268.458.208.908
6 Jul 20268.458.208.908
29 Jun 20268.458.208.908
22 Jun 20268.458.208.908
15 Jun 20268.458.208.908
8 Jun 20268.347.958.908
1 Jun 20268.287.958.907
25 Mei 20268.287.958.906
18 Mei 20268.287.958.907
11 Mei 20268.287.958.806
4 Mei 20268.287.958.807
27 Apr 20268.287.958.808
20 Apr 20268.287.958.808
13 Apr 20268.287.958.808
6 Apr 20268.287.958.808
30 Mac 20268.287.958.808
16 Mac 20268.287.958.808
9 Mac 20268.287.958.507
2 Mac 20268.287.958.507
23 Feb 20268.287.958.507
9 Feb 20268.287.958.5014
26 Jan 20268.287.958.4013
19 Jan 20268.287.958.407
12 Jan 20268.247.958.406
5 Jan 20268.287.9511.407
22 Dis 20258.287.9511.407
15 Dis 20258.287.9511.409
8 Dis 20258.287.9511.409
1 Dis 20258.287.9511.409
24 Nov 20258.287.9511.409
17 Nov 20258.287.9511.409
10 Nov 20258.287.9511.409
3 Nov 20258.287.9511.409
27 Okt 20258.287.9511.409
13 Okt 20258.287.9511.4017
Semua jenis kedaiPasar mini 2Pasar raya 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
Hanya 3 kedai dalam 5 km.
  1. 11The Store TemerlohTermurahPasar raya·0 m3 hari lalu· The Store (Malaysia) Sdn Bhd Branch Temerloh, Terminal Utama, No. 2, Jln Sudirman, Temerloh, PahangRM 8.07/ 1kg-4% berbanding biasa
  2. 22Eng Yu Mini Market (Taman Temerloh Jaya)Pasar mini·2.6 km3 hari lalu· NO.43, Jalan TJ 6/1, Taman Temerloh Jaya, Taman Temerloh JayaRM 8.40/ 1kg±0% berbanding biasa
  3. 33Kuma Mini MartPasar mini·~1.1 kmLokasi anggaran3 hari lalu· 7, 7A, 7B, 9, 9A, 9B, Jalan BDS2, Bukit Desa SemantanRM 8.80/ 1kg+5% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.