price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Red Eagle

1kg

RM 8.40 biasa · dari RM 8.00

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.00
Biasa
RM 8.40
Tertinggi
RM 8.90
6 kedai1 kedai pada harga ini
RM 8.00Biasa RM 8.40RM 8.90

Termurah berhampiran JMS Pemborong

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.50+2% · 1T
8.008.208.408.608.809.009.209.40Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.508.008.9013
28 Sep 20268.408.008.9012
21 Sep 20268.508.008.9013
14 Sep 20268.508.008.9012
7 Sep 20268.508.008.9012
24 Ogo 20268.508.008.9025
17 Ogo 20268.508.008.9011
10 Ogo 20268.508.008.9011
3 Ogo 20268.408.008.9012
27 Jul 20268.308.008.9011
20 Jul 20268.508.008.9013
13 Jul 20268.508.008.9013
6 Jul 20268.508.008.9013
29 Jun 20268.408.008.9012
22 Jun 20268.508.008.9013
15 Jun 20268.408.008.9012
8 Jun 20268.408.008.9012
1 Jun 20268.508.008.9012
25 Mei 20268.508.008.9013
18 Mei 20268.508.008.9011
11 Mei 20268.508.008.9011
4 Mei 20268.508.008.9012
27 Apr 20268.508.008.9011
20 Apr 20268.508.008.9011
13 Apr 20268.508.008.9012
6 Apr 20268.308.008.909
30 Mac 20268.508.008.9012
16 Mac 20268.508.008.9011
9 Mac 20268.508.008.9011
2 Mac 20268.508.008.9011
23 Feb 20268.408.008.9012
9 Feb 20268.408.008.9024
26 Jan 20268.508.009.3026
19 Jan 20268.508.009.3013
12 Jan 20268.508.009.3013
5 Jan 20268.508.009.3013
22 Dis 20258.408.008.9012
15 Dis 20258.508.008.9011
8 Dis 20258.508.008.9011
1 Dis 20258.408.008.9012
24 Nov 20258.308.008.9013
17 Nov 20258.308.008.9011
10 Nov 20258.308.008.9013
3 Nov 20258.308.008.9013
27 Okt 20258.308.008.9013
13 Okt 20258.308.008.9026

6 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiKedai runcit 2Pasar mini 2Pasar raya 1Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Econsave Cash & Carry Raja UdaTermurahPasar raya·3.3 km3 hari lalu· No 1, Lorong Teras Jaya 6, Kaw. Perindustrianteras Jaya, 13400 Butterworth, Pulau Pinang, Kaw. Perindustrian Teras JayaRM 8.00/ 1kg-5% berbanding biasa
  2. 22Lotus's Bagan AjamPasar raya besar·3.1 km3 hari lalu· PMT 7528, Jalan Bagan Ajam, 13000 Butterworth, Pulau PinangRM 8.10/ 1kg-4% berbanding biasa
  3. 33LS Mart Sungai DuaPasar mini·3.6 km3 hari lalu· No 6 Lorong Sungai Dua Utara 1, Taman Sungai Dua UtamaRM 8.30/ 1kg-1% berbanding biasa
  4. 44Chop Joo EngKedai runcit·3.2 km3 hari lalu· 8141 Jalan Ong Yi How 13400 Butterworth, Jalan Ong Yi HowRM 8.50/ 1kg+1% berbanding biasa
  5. 55Jayamas Superstore Sdn. Bhd.Kedai runcit·3.9 km3 hari lalu· 80D, Jalan PerakRM 8.60/ 1kg+2% berbanding biasa
  6. 66JMS PemborongPasar mini·0 m3 hari lalu· 69 A, Jalan Pekan Darat, Permatang Tok JayaRM 8.90/ 1kg+6% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.